Reklama

Reklama

Paulina Sykut-Jeżyna świętuje 41. urodziny. Ale młodo wygląda!

Paulina Sykut Jeżyna to jedna z największych gwiazd Polsatu. Od lat prowadzi najważniejsze imprezy i programy stacji, takie jak Sylwester czy "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Wczoraj prezenterka obchodziła swoje 41. urodziny. Zobacz, jak świętowała.

Paulina Sykut-Jeżyna. Urodziny

Prezenterka Polsatu, Paulina Sykut-Jeżyna świętowała wczoraj swoje 41. urodziny. Gwiazda pochwaliła się zdjęciami z imprezy, która odbyła się Sheraton Grand Warsaw. Bliscy przygotowali dla niej efektowny tort, który kobieta uwieczniła na jednym z filmików.

Dziennikarka prezentowała się na swojej imprezie doskonale - postawiła na krótki kombinezon wraz z marynarką. Cały kostium był w kolorze szampańskiego złota. Trzeba przyznać, że Sykut-Jeżyna mimo upływu lat wygląda niezwykle młodo.

Paulina Sykut-Jeżyna. Kim jest?

Paulina Sykut-Jeżyna pochodzi z Puław i ukończyła kulturoznawstwo na UMCS oraz dziennikarstwo na UW. Jeszcze w czasach liceum była laureatką licznych konkursów wokalnych, a następnie próbowała swoich sił w programie "Idol". Od 2007 roku prowadzi prognozę pogody w Polsacie.

Reklama

W kolejnych latach prezenterka zaczęła prowadzić programy i imprezy stacji, m.in: "Must Be the Music. Tylko muzyka" i "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", a także Sylwestra czy Sopot TOPtrendy Festiwal. Ostatnio brała udział w 15. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Prywatnie, Sykut-Jeżyna od 1998 roku jest związana z biznesmenem Piotrem Jeżyną. Z 10 lat starszym od siebie parterem kobieta wzięła ślub w 2011 roku, a 5 lat później urodziła się im córka Róża.

Czytaj więcej:

Paulina Sykut-Jeżyna w białej sweterkowej sukience. Nie ona jedna stawia na biel!

Paulina Sykut-Jeżyna... raperką! Śpiewa w nowej piosence Kleszcza [TELEDYSK]

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje