Reklama

Reklama

Paulina Sykut-Jeżyna zmieniła kolor włosów

W czasie kwarantanny jedne gwiazdy zakładają dresy i hodują odrosty, a inne dbają o siebie na tyle, na ile pozwalają im domowe warunki. Do tej drugiej grupy należy prezenterka, Paulina Sykut-Jeżyna.

Nowy kolor włosów na wiosnę? W normalnych okolicznościach tego rodzaju zmiany nikogo nie dziwią. Jednak w dobie epidemii, codzienne czynności i zabiegi stają się nie lada wyzwaniem. Ściąganie hybrydowego manicure, farbowanie włosów, czy wykonywanie henny, to urodowe rytuały, które wiele kobiet teraz musi wykonać własnoręcznie.

Przed takim zadaniem stanęła niedawno Paulina Sykut-Jeżyna. Prezenterka podzieliła się na Instagramie zdjęciem, na którym widać, że jej długie pasma nabrały wyraźnie ciemniejszego koloru. "Ciemniejsze, na wiosnę. Nowy kolor, prosto z domowej łazienki" - napisała.

Reklama

Pod postem natychmiast pojawiły się nie tylko pochwały, ale i... opisy własnych doświadczeń. Jak się okazuje, nie tylko Sykut-Jeżyna zaczęła fryzjerskie eksperymenty. "Bardzo piękny kolor. Ja też farbowałam wczoraj sama, pierwszy raz w życiu" - napisała jedna z fanek.

 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje