Reklama

Reklama

Paulla padła ofiarą hejtu. Zabrała głos w sprawie rzekomej ciąży

Paulla jakiś czas temu zamieściła na Instagramie dwuznaczny wpis. Zdjęcie, na którym widać, jak partner artystki trzyma rękę na jej brzuchu oraz podpis: „Nadchodzi huragan w naszym życiu”, wywołały lawinę spekulacji. Internauci w komentarzach gratulowali wokalistce rzekomej ciąży. Paulla zabrała głos w sprawie. Postanowiła poruszyć ważny temat.

Paulla opublikowała tajemnicze zdjęcie. Czy artystka spodziewa się dziecka?

Paulla jakiś czas temu wypoczywała z ukochanym w Portugalii. Piosenkarka dzieliła się z internautami pięknym kadrami z podróży. Jedno ze zdjęć, które opublikowała na Instgaramie, wywołało duże zamieszanie.

Na fotografii widać, jak partner Paulli czule ją całuje i trzyma rękę na brzuchu piosenkarki. Pod postem wokalistka zaznaczyła, że spodziewa się "huraganu" w swoim życiu. Wielu fanów odebrało te słowa jako informację o ciąży. W komentarzach nie brakowało więc gratulacji dla rzekomej, przyszłej mamy.

Wierni fani artystki zauważyli jednak, że tajemniczy opis nie musi odnosić się do ciąży. Może bowiem zapowiadać nowy artystyczny projekt: trasę koncertową lub teledysk do singla pod tytułem "Huragan". Jak się okazało, mieli rację.

Reklama

Paulla dementuje plotki. Tłumaczy, że spotkała się z hejtem

Paulla w rozmowie z dziennikarzem portalu Pudelek odniosła się do spekulacji o ciąży. Zaznaczyła, że nie spodziewa się dziecka. Przyznała również, że zdjęcie wywołało skrajne rekcje. Artystka nie spodziewała się tak dużego zamieszania. 

Okazuje się, że niektórzy internauci zaczęli pouczać Paullę, mówiąc, że będąc w jej wieku, należy dobrze przemyśleć ciążę. Przypomnijmy, że artystka ma 42 lata.


***

Przeczytaj również:

Maria Skłodowska-Curie laureatką Nagrody Nobla w dziedzinie chemii

Maria Skłodowska-Curie. Uczona wszech czasów

Zobacz również: 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy