Reklama

Reklama

Pierwsza ciąża Jessicy Alby nie była planowana

Aktorka zaszła w ciążę zaledwie po kilku miesiącach związku.

35-letnia aktorka i jej mąż Cash Warren są dumnymi rodzicami Honor (8 l.) i Haven (4 l.). Jednak Jessica przyznała, że pierwsza ciąża nie była planowana. Aktorka była zaskoczona, ponieważ zaszła w ciążę zaledwie po kilku miesiącach związku z 37-letnim producentem.

W rozmowie z magazynem "InStyle" powiedziała: - Pierwsza ciąża nie była planowana, ale pomyślałam sobie: OK, teraz moje życie się zmieni. Zawsze chciałam być mamą.

Mimo iż pierwsza ciąża była dla aktorki zaskoczeniem, to przyznała, że mała Honor pomogła jej zmienić swoje życie, ponieważ na krótko przed informacją o ciąży Jessica przechodziła kryzys.

Wyjaśniła: - Nie czułam się komfortowo z moją seksualnością. Pamiętam moją pierwszą sesję dla magazynu "Maxim". Kazali mi pozować w odpowiedni sposób, a ja myślałam: - Przecież mam dopiero 19 lat. Jestem dziewicą. Nie wiem jak mam pozować. To było niezręczne.

- Przechodziłam kryzys. Powtarzałam sobie: Nie chciałam taka być. Jestem warta o wiele więcej, ale nie wiem jak nie być symbolem seksu.

Piękna blondynka w 2011 roku założyła własną firmę "The Honest Company".

Firma produkuje nietoksyczne produkty takie jak pieluchy, szampony i środki czyszczące, które mają uchronić dzieci przed alergiami, z którymi aktorka musiała walczyć, gdy dorastała.

Powiedziała: - Nie chciałam, żeby moje dzieci cały czas leżały w szpitalu tak jak ja. Zawarłam układ ze wszechświatem: jeśli będę mogła urzeczywistnić moje marzenia, to będę starała się robić dobre rzeczy.

Wartość firmy aktorki szacowana jest na ponad miliard dolarów i nadal się rozwija. Wprowadzany jest nowy asortyment m.in. kosmetyki kolorowe i pielęgnacyjne.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje