Reklama

Reklama

​Pierwsze żony, pierwsi mężowie. Pamiętacie?

Dziś wiodą szczęśliwe życie w drugich małżeństwach i chętnie pozują do zdjęć z nową miłością. Ale nie zawsze tak było. Bohaterowie naszej galerii mają na koncie przynajmniej jedną małżeńską porażkę. Pamiętacie ich pierwszych mężów i żony?

Anna Samusionek i Paweł Burczyk

Swego czasu w mediach pojawiało się bardzo wiele informacji na temat rozwodu Anny Samusionek i konfliktu aktorki z byłym mężem, dotyczącym opieki nad córką Angeliką. Nie każdy jednak wie, że Krzysztof Zuber był drugim mężem aktorki. Pierwszym był popularny aktor, Paweł Burczyk. 

Niewiele wiadomo o związku tych dwojga. Byli parą w życiu i na ekranie. Niestety, małżeństwo się rozpadło.

Reklama

Dziś aktor jest mężem Olimpii Burczyk, z którą ma dwoje dzieci.

Kamilla Baar i Wojciech Solorz

W 2015 roku Kamilla Baar wyszła za mąż za warszawskiego adwokata, Piotra Kochańskiego, a ślub pary był szeroko komentowany w mediach. Wcześniej aktorka przez kilka lat była związana z Wojciechem Błachem, stanowili piękną parę, chętnie fotografowaną na imprezach. 

W 2011 doczekali się narodzin synka Brunona.

Nie każdy jednak wie, że pierwszym mężem pięknej Kamilli był aktor Wojciech Solarz. Para poznała się podczas egzaminów do Akademii Teatralnej i niemal od razu wybuchło między nimi wielkie uczucie. Z czasem Kamilla przestała czuć się szczęśliwa w tym związku. W jednym z wywiadów Solarz zwierzył się, że gdy odeszła od niego bez słowa w sylwestrową noc, świat się zawalił.


Dorota Gardias i Konrad Skóra

Gdy w 2009 roku piękna pogodynka tańczyła w finale "Tańca z gwiazdami", na widowni kibicował jej mąż, Konrad Skóra a ona sama przedstawiała się jako Dorota Gardias-Skóra. 

Wkrótce między małżonkami zaczęło się psuć, a w 2011 sąd orzekł rozwód pary. Jakie były jego przyczyny?

"Miałam grafik zaplanowany godzina po godzinie od 6.00 rano do 23.00 w nocy. Zrozumiałam, że jeśli nie mam czasu, aby ze swoim mężczyzną zjeść kolację, pójść do kina czy spędzić wspólnie wieczór przed telewizorem, to taki związek nie ma szans" - wyznała pogodynka w jednym z wywiadów. Mimo kilku związków, Dorota Gardias nie zdecydowała się do tej pory na powtórne małżeństwo.

Katarzyna Skrzynecka i Zbigniew Urbański

Od wielu lat Katarzyna Skrzynecka jest szczęśliwą żoną Marcina Łopuckiego. 

Para wzięła ślub w 2009 roku, a w 2011 na świat przyszła ich córka, Alikia Ilia, co było spełnieniem marzeń pary i zwieńczeniem wieloletnich starań. 

Zarówno dla Łopuckiego, jak i dla samej Skrzyneckiej było to jednak małżeństwo numer dwa. Po raz pierwszy aktorka stanęła na ślubnym kobiercu w 2003 roku, wychodząc za Zbigniewa Urbańskiego. Małżeństwo trwało jednak krótko, ponieważ Urbański porzucił żonę dla innej kobiety. Skrzynecka przez wiele lat walczyła o unieważnienie ślubu kościelnego, co udało się dopiero w 2016. Czy po raz drugi stanie przed ołtarzem?

Agnieszka Szulim i Adam Badziak

Od 2016 roku prezenterka jest żoną Piotra Woźniaka Staraka i z dumą nosi jego nazwisko. Nie jest to jednak pierwsze małżeństwo Agnieszki. 

W 2008 roku, wyszła za mąż za motocyklistę, Adama Badziaka. 

Para rozstała się po kilku latach, choć na rozwód zdecydowali się dopiero w 2015. Wiele wskazuje na to, że udało im się zachować przyjacielskie relacje. Jeśli wierzyć plotkom, Badziak był obecny na drugim ślubie byłej żony. Sam też założył już nową rodzinę.

Monika Mrozowska i Maciej Szaciłło

Pamiętacie tę parę? Prze kilka lat małżeństwo Szaciłłów często gościło na łamach mediów, edukując Polaków w temacie zdrowego żywienia. Wydawali się zgrani, szczęśliwi i nierozłączni. 

Gdy serwisy plotkarskie obiegła informacja i ich rozstaniu, był to spory szok. Monika Mrozowska zakochała się w Sebastianie Jaworskim (operatorze, którego poznała na planie DD TVN) i poprosiła męża o rozwód. W 2013 roku małżeństwo Moniki i Macieja zostało oficjalnie zakończone.

A dziś? Ona urodziła dziecko Sebastianowi Jaworskiemu, choć w ostatnich tygodniach nie brakuje plotek o rozstaniu pary. Maciej Szaciłło jest za to szczęśliwy z Karoliną, swoją drugą żoną. Wspólnie wychowują syna, Jasia.

Dominika Czwartosz i Piotr Kraśko

"Dominika wie, że może na mnie liczyć, a ja na nią. Często nawet pomaga mi przy załatwianiu różnych spraw. Sytuacja jest jasna, etap emocjonalny zamknięty. Moja była żona pozostanie moją przyjaciółką" - powiedział Piotr Kraśko o swojej byłej żonie w jednym z wywiadów. 

Wiadomo, że byli razem przez siedem lat, a Kraśko poznał przyszłą żonę niedługo po rozstaniu z Edytą Górniak.

Rozwiedli się w 2004 roku. Dlaczego? Podobno Piotr chciał nauczyć się jazdy konnej, a Dominika zaproponowała mu lekcje u swojej znajomej, Karoliny Ferenstein, choć nie wiadomo, ile prawdy jest w tych plotkach. Dziś Piotr i Karolina są szczęśliwym małżeństwem z trojgiem dzieci. Dominika także wyszła za mąż po raz drugi.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy | związek | rozstanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy