Reklama

Reklama

Pitt i Jolie: Na ślubnych zdjęciach zarobili majątek

5 milionów dolarów. Za taką kwotę Brad Pitt i Angelina Jolie sprzedali prawa do publikacji swoich ślubnych zdjęć. Na co zamierzają przeznaczyć te pieniądze?

Angelina JolieBrad Pitt otrzymali pokaźny przelew za swoje ślubne zdjęcia. Jednaka kwota 5 milionów dolarów, która otrzymali od magazynów Helllo i People, opuści konto nowożeńców równie szybko, jak na nie wpłynęła. The Mirror donosi, że cała suma ma zostać przekazana na cele charytatywne.

Reklama

O olbrzymim honorarium, jakie Pitt i Jolie mieli otrzymać za swoje fotografie, pisze też Radar Online, powołując się na anonimowe źródło z otoczenia nowożeńców: "Każdy z magazynów zapłacił im po 2,5 miliona dolarów" - mówi informator.

"Angelina i Brad sami wybrali fotografa, który uwiecznił ich ślub" - mówi źródło - "Podjęli również decyzję o przekazaniu całości honorarium na rzecz jednej z organizacji charytatywnych, której już wielokrotnie pomagali".

Para nie po raz pierwszy sprzedaje swoje prywatne zdjęcia za spore sumy. W 2008 roku na fotografiach swoich dzieci, Pitt i Jolie zarobili 14 milionów dolarów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje