Reklama

Reklama

Pokrętne tłumaczenia. Wrócą do siebie?

W czerwcu gruchnęła wieść, że bohaterowie popularnego programu TTV "Królowe życia" - Rafał Grabias i Gabriel Seweryn rozstali się, z powodu trzeciego mężczyzny, który zakochał się w Gabrielu.

Kiedy sytuacja stała się nie do zniesienia, Rafał przeprowadził się do Warszawy. Gabriel, który jest projektantem mody, pozostał w rodzinnym Głogowie i rozpoczął przygotowania do zimowej kolekcji. Wiadomo, że związek obu panów od zawsze był burzliwy i intensywny.

- Co między nami? To można po prostu skwitować tak, że mamy silne charaktery, zawsze dochodzi do sprzeczek, włoskich awantur i na chwilę obecną postanowiliśmy oboje zająć się pracą. A co z tego wyjdzie to zobaczymy - wyznał Rafał Grabias w rozmowie z Wideoportalem.

Reklama

Niedawno fani z zaskoczeniem zauważyli na Instagramie celebryty jego nowe zdjęcie wykonane podczas imprezy urodzinowej Gabriela.

- A wracając do imprezy urodzinowej, trudno żeby mnie nie było, bo byliśmy ze sobą, jesteśmy - wygadałem się - 18 lat. Przyznam szczerze, że sam wpadłem na ten pomysł, żeby przygotować Gabrielowi niespodziankę. To był mój pomysł. Zaprosiliśmy przyjaciół, zaprosiliśmy znajomych, bo wiedziałem, że w zasadzie prawdopodobnie spędzimy ten dzień tylko w dwójkę. Myślę sobie: "co tam we dwójkę będziemy spędzać, urodziny to urodziny, trzeba hucznie je spędzać", więc postanowiłem zrobić taką niespodziankę. Gabriel miał iść tylko ze mną na kolację, a później wielka feta. Myślę, że relacje nadal powinny pozostać na pewnym poziomie - dodał.

x-news/INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy