Reklama

Reklama

Przemysław Kossakowski przerywa milczenie po rozstaniu z Wojciechowską

Od kilku dni media i fani żyją wiadomością o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego. Wczoraj oświadczenie na swoim instagramowym profilu opublikowała Martyna. Dziś do sprawy, za pośrednictwem tej samej platformy, odniósł się jej - już były - partner.

"Nie chcę uciekać od odpowiedzialności, chciałbym tylko napisać, że ocenianie, znając czyjeś życie jedynie przez pryzmat medialnej ekspozycji, to ocenianie na podstawie wyjątkowości nie mającej wiele wspólnego z prawdziwym życiem" (pisownia oryginalna) - tak zaczyna się post, który w piątkowy wieczór na swoim Instagramie opublikował Przemysław Kossakowski.

Choć w tekście nie ma zbyt wielu konkretów, fani doskonale wiedzą, do czego odniósł się Kossakowski. Chodzi o jego rozstanie z Martyną Wojciechowską, które od kilku dni jest jednym z najszerzej komentowanych tematów w polskim show biznesie. 

Reklama

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska rozstali się

O rozstaniu Przemysława Kossakowskiego i Martyny Wojciechowskiej plotkowano od kilku dni. Rewelacje te ostatecznie potwierdziła Martyna, publikując wczoraj na swoim Instagramowym profilu emocjonalny wpis.

Poprosiła też o zachowanie milczenia i uszanowanie jej emocji.

Mimo apelu, komentarze na temat rozstania wciąż płyną, zarówno ze strony mediów, jak i ze strony fanów pary.

Przemysław Kossakowski zabiera głos w sprawie rozstania

 Nic więc dziwnego, że wreszcie głos zabrał i Przemysław Kossakowski. Zapewnił, że nie chce uciekać od odpowiedzialności:

"Żyjmy zatem najlepiej jak potrafimy i pozwólmy robić to innym" - dodał. 

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski - rozstanie trzy miesiące po ślubie

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zaczęli spotykać się trzy lata temu - w 2018 roku. Zaręczyli się już w 2019 roku, a jesienią 2020 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Ich związek należał do jednych z najcieplej przyjmowanych w polskim show-biznesie. Martyna wielokrotnie podkreślała, że w końcu znalazła mężczyznę, na którym może polegać, a rzesza fanów kibicowała ich miłości.

Nic więc dziwnego, że informacja o rozstaniu dla wielu fanów była szokiem. Wielu z nich nie mogło uwierzyć, że małżeństwo rozpadło się zaledwie kilka miesięcy po ślubie. 

Zobacz również:

Martyna Wojciechowska potwierdziła rozstanie z Przemysławem Kossakowskim

Niespodziewane rozstania polskiego show-biznesu

     

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska | Przemysław Kossakowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy