Reklama

Reklama

Razem czy osobno?

Kiedy półtora roku temu na świat przyszedł ich synek, pan Michał zaczął ponoć rzadziej bywać w domu... Miał coraz więcej zajęć.

Popularny supermarket na warszawskiej Saskiej Kępie. Szczupła, wysoka blondynka z dzieckiem w spacerówce robi zakupy. I tak jest każdego dnia. - Widuję ją od roku, zawsze jest taka smutna i samotna. Zawsze tylko z dzieckiem. Nikt jej nie towarzyszy. Nigdy też nie widziałam Michała na spacerze z małym - opowiada nam osoba mieszkająca w tej okolicy. Czy przypadkiem w małżeństwie Michała (39) i Aleksandry (26) Żebrowskich nie dzieje się coś złego?

Rodzina tradycyjna

Kiedy brali ślub przed dwoma laty w tak ukochanych przez aktora Tatrach, w kaplicy na polanie Rynias we wsi Brzegi, niedaleko jego domu letniskowego, wydawało się, że w tym małżeństwie role od początku są wyraźnie ustalone. On przyjechał wtedy na koniu w góralskim stroju, ona czekała na swojego ukochanego księcia w skromnej gustownej sukience.

Reklama

To, że Michał jest o 13 lat starszy od Oli, w jej rodzinie przyjęto wzruszeniem ramion. Ojciec Oli jest starszy od jej mamy o 10 lat, a są szczęśliwym małżeństwem. Jeszcze przed ślubem opinię publiczną, a zwłaszcza jej żeńską część, zbulwersowała wypowiedź Michała, że żona jest od tego, by troszczyć się o dom, w którym zawsze powinno być miło i przede wszystkim czysto. Ubolewano więc nad losem młodej dziewczyny, która w miłosnym zaślepieniu nie wie, w co się pakuje. Później jednak, kiedy widywano ich razem, zawsze zachowywał się wobec swojej żony w sposób ujmujący, jak prawdziwy dżentelmen.

W złotej klatce

Zazdrość kobiet budziły doniesienia mediów o prezentach, jakie robi ukochanej w perfumeriach i u jubilera. Można było jednak odnieść wrażenie, że amant polskiego kina próbuje zamknąć swoją żonę w złotej klatce. I, co najgorsze, ona się na to godzi! Ale to, co dzieje się w ich domu, od początku było owiane tajemnicą, bo Michał Żebrowski jest jedną z najdyskretniejszych polskich gwiazd.

O jego życiu prywatnym wiadomo naprawdę niewiele. Oprócz tego, że jest mężczyzną całkowicie skupionym na sobie... Kiedy półtora roku temu urodził się ich synek Franio, pan Michał złapał wiatr w żagle i... zaczął ponoć coraz rzadziej bywać w domu. Całkowicie pochłonęła go praca w Teatrze 6. Piętro, który prowadzi wspólnie z Eugeniuszem Korinem (57). Niby nic w tym dziwnego - jest mężem, ojcem, zarabia na utrzymanie swojej rodziny. Taki ustalili z Olą podział ról - on jest głową, ona szyją.

Żona amanta

Jest jednak coś, na co młoda żona, spędzająca większość czasu w domu, może nie być odporna. W spektaklu Fredro dla dorosłych zmysłowo zaiskrzyło między jej mężem a Weroniką Książkiewicz (31). Ale to jeszcze nic w porównaniu z gorącymi scenami z filmu Sęp, który wejdzie na ekrany w przyszłym roku. Jej mąż trzyma w ramionach piękną Annę Przybylską (33). W małżeństwach aktorskich to codzienność. Ale w tym związku aktorem jest przecież tylko jedno z małżonków...

AR

Śródtytuły pochodzą od redakcji INTERIA.PL

Rewia
Dowiedz się więcej na temat: Żebrowski Michał

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje