Reklama

Renata Gabryjelska ogłasza powrót na wybieg. Zachwyca formą!

Renata Gabryjelska, aktorka i modelka, której szczyt kariery przypadł na lata 90., zapowiedziała swój powrót na wybieg! Piękna 50-latka pojawiła się w programie "Dzień Dobry TVN" i zdradziła, że jedna z agencji zaproponowała jej współpracę. Gabryjelska, która w ostatnich latach skupiła się na pracy reżyserki nie ukrywa, że stęskniła się już trochę za modelingiem.

Renata Gabryjelska była gościem programu "Dzień Dobry TVN", w którym poinformowała, że planuje wrócić na wybieg. Gwiazda, która zaczęła swoją karierę właśnie od pracy modelki, zapowiedziała, że znów spróbuje swoich sił przed obiektywem. Szczególnie, że niedawno wzbudziła spore zainteresowanie jednej z agencji. 

Renata Gabryjelska zapowiada powrót na wybieg i cieszy się z drugiej szansy!

Renata Gabryjelska udzieliła wywiadu, w którym przypomniała początki swojej kariery i dodała, że od zawsze wiedziała, iż musi mieć porządny, konkretny zawód, bo do głowy jej nie przyszło, że można być modelką w wieku 50 lat. 

Reklama

- wyjaśniła.

Gabryjelska, której ogromną popularność przyniosła rola Ewy w "Złotopolskich" chciała czegoś więcej, niż tylko pracy w modelingu i na planie, ciężko jej było także pogodzić funkcję menadżera w firmie PR-owej z działalnością w showbiznesie. 

Renata Gabryjelska wycofała się więc z życia publicznego i postawiła na pracę po drugiej stronie kamery, została także mężem zaufania w wyborach prezydenckich w niedużej miejscowości na Mazurach. Już niedługo jednak znów będzie o niej głośno, bo 50-letnia aktorka i modelka postanowiła wykorzystać drugą szansę. 

Renata Gabryjelska: Kariera

Renata Gabryjelska urodziła się 6 marca 1972 roku w Olsztynie. Studiowała prawo na Uniwersytecie Warszawskim, ale ukończyła także studia w Warszawskiej Szkole Filmowej na wydziale reżyserii. Jest również absolwentką Mistrzowskiej Szkoły Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy na wydziale dokumentu i fabuły. Studiowała także marketing w Szkole Głównej Handlowej oraz Coaching i Mentoring. 

Jednym z największych sukcesów Renaty Gabryjelskiej był tytuł I wicemiss Polonia 1993, który otworzył jej drzwi do kariery. Rok później podpisała roczny kontrakt z paryską agencją modelek, zaczęła pojawiać się na prestiżowych okładkach, a w Polsce chodzić dla najważniejszych projektantów. 

W 1995 roku Gabryjelska zadebiutowała jako aktorka w "Girl Guide" Juliusza Machulskiego, pracowała także jako reporterka telewizji Polsat. W latach 1997–2003 grała Ewę Kowalską w serialu "Złotopolscy" co przyniosło jej ogromną popularność i miłość fanów. Renata Gabryjelska dwukrotnie pojawiła się również w polskiej edycji "Playboya".

W 2002 roku modelka i aktorka przeprowadziła się do Krakowa, a już rok później całkowicie wycofała z życia publicznego. Rozpoczęła za to swoją karierę po drugiej stronie kamery i zaczęła realizować krótkometrażowe filmy dokumentalne. Od wielu lat prowadzi także charytatywną działalność prozwierzęcą. 

Zobacz również:

Ewa Minge wkrótce nie będzie tak wyglądać. Zapowiada kosztowną operację! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Renata Gabryjelska | polska modelka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy