Rezydencja Christiny Aguilery do wynajęcia. Sam luksus i przepych

Karolina Iwaniuk

Opracowanie Karolina Iwaniuk

Autorka hitu „Beautiful”, Christina Aguilera, przygotowała dla swoich fanów nie lada gratkę. Gwiazda zaoferowała na wynajem swoją luksusową rezydencję, znajdującą w najbardziej prestiżowej dzielnicy Las Vegas. Goście otrzymają w pakiecie bilety VIP na koncert artystki, wezmą udział we wspólnej sesji zdjęciowej oraz lekcji burleski, którą poprowadzi choreografka gwiazdy.

Christina Aguilera zaskoczyła fanów
Christina Aguilera zaskoczyła fanów CBS Photo Archive / ContributorGetty Images

Christina Aguilera zaskoczyła fanów ofertą

Wielbiciele Christiny Aguilery mają szansę na wyjątkowe spotkanie ze swoją idolką. Słynna piosenkarka wystawiła na wynajem swoją luksusową rezydencję. Nieruchomość znajduje się przy kultowym bulwarze Las Vegas Strip, będącym największą atrakcją turystyczną światowej stolicy rozrywki.

Urządzone w nowoczesnym stylu mieszkanie gwiazdy estrady posiada cztery sypialnie i cztery łazienki. Na terenie posiadłości znajduje się basen i rozległe patio z widokiem na okolicę.

Atrakcji nie było końca. To nie lada gratka dla fanów piosenkarki

Na gości czekał szereg atrakcji. Po zameldowaniu mieli oni okazję spędzić z gospodynią wieczór, a następnego dnia wzięli udział w "energetycznej" buduarowej sesji zdjęciowej. Choreografka artystki Sarah Mitchell poprowadziła zaś dla nich lekcję burleski.

Christina Aguilera zaplanowała wiele atrakcji w swoim domu
Christina Aguilera zaplanowała wiele atrakcji w swoim domu ABC/Ferrari Press/East NewsEast News

Co więcej, uczestnicy wyjazdu otrzymali bilety VIP na koncert piosenkarki, który odbędzie się w ramach jej trwającej rezydentury w klubie muzycznym Voltaire Belle De Nuit, mieszczącym się na terenie pięciogwiazdkowego hotelu The Venetian Resort and Casino.

Goście zabrali też do domu pełną gamę produktów założonej przez Aguilerę marki, w której ofercie znajdują się żele i olejki do ciała. Gwiazda zapewniła również swoim gościom posiłki i przekąski, dlatego prosiła o wskazanie w zgłoszeniu alergii i ograniczeń dietetycznych. Rezydencję gwiazdy można było wynająć na dwie noce - od 29 lutego do 2 marca.

Magdalena Lamparska o karierze w USA. Alicja Resich "Zbliżenia" INTERIA.PL
INTERIA.PL/ PAP Life
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas