Reklama

Reklama

Rhian Sugden narzeka na rozmiar swojego biustu. To utrudnia jej życie

Twórca treści dla dorosłych, Rhian Sugden, modelka bielizny, ujawniła, że ​​jej atuty, za które fani ją dosłownie uwielbiają, są największe, niż kiedykolwiek były. Znalezienie odpowiedniego bikini dla jej figury, graniczy niemal z cudem.

Rhian Sugden ubolewa nad wielkością swojego biustu. To prowadzi do choroby!

Rhian Sugden, brytyjska modelka, w której swego czasu kochał się sam Cristiano Ronaldo, wciąż olśniewa urodą i obłędną figurą. Wielu jest zdania, że gwieździe nie brakuje niczego, a jej wygląd jest bliski ideału.

 Ona jednak sama... jest odmiennego zdania. Ostatnio modelka opowiedziała o tym, jak trudno jest jej żyć z takimi kształtami i jak sporych rozmiarów biust utrudnia jej funkcjonowanie. 

Rhian Sugden powiedziała, że jej piersi urosły tak duże, że ma problem z dopasowaniem bikini. Jej biust w rozmiarze 34F powoduje nie tylko problemy zdrowotne, jak spore bóle kręgosłupa i garbienie się, ale także jest on problematyczny nawet, gdy chce kupić bikini. 

Reklama

"Szukanie utrzymującego mój biust, ale wciąż stylowego bikini, gdy masz duży biust, jest jak szukanie igły w stogu siana" - powiedziała w rozmowie z "The Sun" Rhian Sugden. 

Jeszcze do niedawna gwiazda rozważała nawet operację zmniejszenia biustu, ale obawiała się blizn, jakie zostaną po operacji, a na to modelka nie może sobie pozwolić. 

Rhian Sugden na razie stara się walczyć z wyrodnieniem kręgosłupa ćwiczeniami pod okiem trenera i fizjoterapeuty, ale nie jest wykluczone, że za jakiś czas operacja nie będzie jednak konieczna.  

***

Zobacz także: 

Największa miłość Donalda Trumpa "żyła amerykańskim snem". Życie Ivany to scenariusz na film

Ivana Trump zmarła w tajemniczych okolicznościach. Naprawdę spadła ze schodów? Minge miała z nią kontakt. "Mało kto o tym wie"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rhian Sugden

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy