Rhian Sugden olśniewa! Fani nie mogą zdecydować się, która wersja lepsza!

Rhian Sugden ostatnio zachwyca fanów na każdy możliwy sposób. Gwiazda dosłownie promienieje i cokolwiek na siebie założyły, powala innych na kolana. Podczas niedawnego wyjścia przyciągnęła wzrok kusą kreacją, a następnie podniosła temperaturę jednym zdjęciem z łóżka.

Rhian Sugden zachwyciła podczas swojego ostatniego, wieczornego wyjścia
Rhian Sugden zachwyciła podczas swojego ostatniego, wieczornego wyjścia FARRELL / BACKGRIDAgencja FORUM

Rhian Sugden promienieje! Jaki jest powód jej świetnej formy?

Rhian Sugden to doceniana w Wielkiej Brytanii modelka, znana również z tego, że była obiektem westchnień Cristiano Ronaldo.

Ona jednak od lat żyje w szczęśliwym małżeństwie z Oliverem Mellorem i wygląda na to, że ich miłość wciąż kwitnie!

Może świadczyć o tym fakt, że ostatnimi czasy gwiazda wygląda wprost obłędnie. Rhian Sugden promienieje i to w każdym wydaniu.

Modelka znana jest głównie z sesji zdjęciowych, w których promuje komplety bielizny lub stroje kąpielowe, ale to podczas ostatniego oficjalnego wyjścia skupiła na sobie wzrok zebranych.

Rhian Sugden wybrała się  z Amy Anzel, amerykańską przedsiębiorczynią na kolację w Manchesterze. 35-letnia modelka Rhian z tej okazji pokazała swoje smukłe nogi, nosząc różowo-czarną, wzorzystą minisukienkę i białe buty do kolan.

Trzeba przyznać, że gwiazda wyglądała olśniewająco. Z kolei na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, do którego Rhian Sugden pozuje w samej bieliźnie.

Tym jednym zdjęciem także rozgrzała swoich fanów do czerwoności i to pokazuje, że w jakim wydaniu wielbiciele Rhian Sugden by jej nie zobaczyli, to gwiazda powala ich na kolana.

Trudno wobec tego zdecydować się, w której wersji Rhian Sugden wygląda najlepiej!

Rhian Sugden w kusej kreacji odsłoniła swoje zgrabne nogi
Rhian Sugden w kusej kreacji odsłoniła swoje zgrabne nogi FARRELL / BACKGRIDAgencja FORUM

***

Zobacz również: 

"Sobota na Love Island": Opuściła program po 12 godzinachPOLSAT GO
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas