Rhian Sugden w drapieżnym wydaniu! Body podkreśliło wszystkie atuty gwiazdy!

Rhian Sugden znana z tego, że kilka lat temu Cristiano Ronaldo pragnął zostać jej chłopakiem, dziś wiedzie szczęśliwe życie zarówno prywatne, jak i zawodowe. Na swoim profilu w mediach społecznościowych regularnie rozgrzewa swoich fanów nowymi sesjami i tym razem zachwyciła ich gorącym zdjęciem w kobiecym body.

Rhian Sugden wie, jak zachwycić swoich fanów wyglądem!
Rhian Sugden wie, jak zachwycić swoich fanów wyglądem! AARON PARFITT / BACKGRIDAgencja FORUM

Rhian Sugden olśniewa w bieliźnie. Fani nie mogą zdecydować się, które wydanie jest lepsze!

Rhian Sugden od lat jest spokojna o swoją pozycję na brytyjskim rynku modelingowym. Gwiazda z jej fenomenalnym ciałem, wciąż jest rozchwytywana do reklamowych sesji zdjęciowych.

Nie jest tajemnicą, że najlepiej prezentuje się ona w kostiumach kąpielowych lub bieliźnie i właśnie najczęściej bierze udział w takich sesjach zdjęciowych.

Na jej profilu w mediach społecznościowych, który obserwuje już prawie 500 tysięcy internautów, pojawiają się cały czas gorące zdjęcia.

Tym razem zdecydowała się podkręcić nieco temperaturę jednym zdjęciem - opublikowała ona fotografię, do której pozuje w bardzo wyciętym body w zwierzęcy wzór.

Czarny pasek w talii podkreślił jej nieziemską figurę, a fani jak zwykle nie zawiedli i nie szczędzili jej komplementów w komentarzach.

Ponad tydzień temu, świętując Walentynki, także Rhian Sugden wybrała równie uwodzicielską bieliznę, tym razem jednak w bardziej delikatnej odsłonie, bo koronkowej w kolorze różowym.

Trzeba przyznać, że na co nie zdecydowałaby się piękna modelka, do której kilka lat temu wzdychał sam Cristiano Ronaldo, wygląda w tym oszałamiająco!

***

Zobacz również: 

Sylwia Peretti tłumaczy się z metamorfozy. "Zmieniłam brwi"Newseria Lifestyle/informacja prasowa
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas