Rihanna pozuje w transparentnej bieliźnie

Rihanny nie trzeba przedstawiać nikomu. Obok Madonny i Lady Gagi jest chyba najpopularniejszą gwiazdą muzyki popularnej.

Rihanna jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek na świecie
Rihanna jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek na świecieFaceToFaceReporter

32-letnia barbadoska odnosi sukcesy na scenie muzycznej od ponad 15 lat. W międzyczasie wylansowała kilkanaście wielkich przebojów (m.in. "Umbrella", "Rude Boy", "Only Girl" czy "Diamonds").

Na koncie ma liczne nagrody przemysłu muzycznego. Grała nie tylko w teledyskach, ale także w filmach. Współpracowała z najlepszymi projektantami i angażowała się w działalność charytatywną. Ma też swoją markę kosmetyków kolorowych.

Mimo tylu spektakularnych sukcesów, w branży Rihanna uchodzi za ciężko pracującą, normalną kobietę, która częściej niż o sobie myśli o innych.

Jej instagramowy profil obserwuje obecnie rekordowa liczba 81,5 mln użytkowników! Ostatnio piosenkarka zamieściła tam zdjęcie w seksownej, transparentnej bieliźnie, które szczególnie przypadło do gustu jej fanom.

W komentarzach zaroiło się od komplementów dotyczących kobiecej sylwetki gwiazdy. "Bobowo", "Królowa" czy "Olśniewająco!" - pisali fani Rihanny.

Zgadzacie się z nimi? A może to jednak zbyt śmiałe zdjęcia?

***

#POMAGAMINTERIA

Na Farmie Życia w Więckowicach mieszka 10 osób z autyzmem. Żadna z nich nie jest samodzielna, wymagają wsparcia w codziennych czynnościach życiowych. Jeśli Farma nie przetrwa, alternatywą dla jej mieszkańców pozostaje szpital psychiatryczny, koniec czułej opieki, przywiązani pasami do łóżka stracą poczucie bezpieczeństwa, stracą swój dom. Możesz im pomóc! Sprawdź szczegóły >>

W ramach akcji naszego portalu #POMAGAMINTERIA łączymy tych, którzy potrzebują pomocy z tymi, którzy mogą jej udzielić. Znasz inicjatywę, która potrzebuje wsparcia? Masz możliwość pomagać, a nie wiesz komu? Wejdź na pomagam.interia.pl i wprawiaj z nami dobro w ruch!

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas