Rihanna świętuje biznesowy sukces

Rihana zarabia nie tylko na płytach i koncertach, ale również na projektowaniu. Jej bieliźniana marka Savage X Fenty świętuje właśnie drugie urodziny. Z tej okazji piosenkarka zamieściła na Instagramie jubileuszowy wpis.

Rihanna zajmuję się nie tylko muzyką, ale też modą
Rihanna zajmuję się nie tylko muzyką, ale też modąGetty Images

150 milionów dolarów - tyle w ciągu jednego roku zarobiła Rihanna na sygnowanej przez siebie bieliźnie.  Ciuszkom, sprzedawanym pod marką Savage X Fenty towarzyszy filozofia body positivity, a piosenkarce zależy na tym, by dobrze czuły się w nich wszystkie kobiety, niezależnie od wieku, figury i koloru skóry.

Rihanna chętnie i często dzieli się nowymi modelami, pozując w nich na własnym Instagramie. Niedawno opublikowała zdjęcie, na którym ubrana jest w liliowy, koronkowy komplet. Tym razem okazja była jednak szczególna: marka piosenkarki świętuje właśnie drugie urodziny. "Dajemy wam dodatkową zniżkę, bo właśnie skończyliśmy dwa lata, a wy przez cały ten czas kibicowaliście nam, wierzyliście w naszą markę i docenialiście naszą filozofię", napisała pod zdjęciem.

Trzeba przyznać, ze Rihanna ma talent nie tylko do tworzenia muzyki, ale również do robienia pieniędzy. Jej druga marka, Fenty Beauty, w tej chwili jest warta 3 miliardy dolarów.

Sama Rihanna zaś, uważana jest za najbogatszą kobietę w muzycznym świecie.


***

#POMAGAMINTERIA

Wolontariusze akcji Zupa na Plantach przed epidemią mogli wspierać osoby będące w kryzysie bezdomności między innymi organizując im spotkania przy misce zupy co niedzielę na krakowskich Plantach. Teraz starają się dostarczać paczki żywnościowe, nawet do kanałów, w których egzystują. Tygodniowo potrzeba 200 takich paczek. Spraw, by pomoc mogła nadal docierać do potrzebujących. Wesprzyj zbiórkę, przekaż produkty, albo namów współpracowników, żebyście pomogli wspólnie. Sprawdź szczegóły >>

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas