Reklama

Reklama

Rihanna urodziła. Znamy płeć pierwszego dziecka gwiazdy!

Serwis TMZ doniósł, że Rihanna została mamą. Wokalistka miała urodzić swoje pierwsze dziecko już tydzień temu, 13 maja w jednej z klinik w Los Angeles. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez portal gwiazda oraz jej partner, raper A$AP Rocky doczekali się synka. Zainteresowani nie zdecydowali się jeszcze na oficjalne potwierdzenie doniesień mediów.

Ciąża Rihanny przez ostatnie miesiące wzbudzała wiele emocji.  Gwiazda w styczniu zaskoczyła fanów informacją o tym,  że spodziewa się pierwszego dziecka. Rihanna dumnie eksponowała brzuszek, wybierając odważne, czasami kontrowersyjne stylizacje. Podczas eventów branżowych przyszłej mamie często towarzyszył jej partner, raper A$AP Rocky.

Wczoraj serwis TMZ przekazał światu radosną nowinę. Zgodnie z doniesieniami mediów, Rihanna została już mamą. Gwiazda trzymała swój poród w tajemnicy. Dziecko miało przyjść na świat w piątek 13 maja w Los Angeles. Wszystko wskazuje na to, że  muzyczna para doczekała się synka.

Reklama

Nie wiadomo jeszcze jakie imię młodzi rodzice wybrali dla malucha. Żadne z nich nie potwierdziło jeszcze doniesień mediów. Fani niecierpliwie czekają na oficjalne oświadczenie lub chociaż krótki komentarz zainteresowanych.

Rihanna i A$AP Rocky zostali rodzicami. Oto historia ich miłości

Rihanna i A$AP Rocky długo ukrywali swój związek przed mediami. Pierwsze spekulacje o ich romansie pojawiły się już w 2020 roku. Para zdecydowała się jednak potwierdzić związek dopiero latem 2021 roku.  A$AP Rocky w wywiadzie dla magazynu GQ powiedział, że wokalistka jest miłością jego życia. "Jest o wiele lepiej, gdy masz tę jedyną. Ona się równa milionom innych. Kiedy jesteś pewien, to jesteś pewien. Ona jest tą jedyną" - zaznaczył. 

Kilka miesięcy później, w styczniu 2022 roku Rihanna i A$AP Rocky poinformowali świat, że spodziewają się pierwszego dziecka. Sieć obiegły wówczas zdjęcia gwiazdorskiej pary, przechadzającej się po Nowym Jorku. Ciążowy brzuszek Rihanny był już wyraźny. 

Niestety okres ciąży był dla piosenkarki wyjątkowo niespokojny. W kwietniu w mediach pojawiła się  plotka, zgodnie z którą A$AP Rocky miał zdradzić Rihannę z projektantką - Aminą Muaddi. Rzekoma kochanka zabrała jednak głos, dementując doniesienia.

Niedługo później na jaw wyszedł nowy skandal z udziałem  A$AP Rocka. Raper został aresztowany i oskarżony o napaść, której miał dopuścić się kilka miesięcy wcześniej, w listopadzie 2021 roku. Artysta wyszedł z aresztu, dzięki wpłaceniu kaucji.

Oby czas po porodzie był dla młodych rodziców bardziej spokojny niż okres ciąży. Parze gratulujemy! 

***

Zobacz również:

Eurowizja 2022. TVP nareszcie ujawniła pełen skład jury. Kto głosował na Ukrainę? 

Sylwia Bomba pozuje w skąpym bikini. Ten fason będzie hitem lata?

Katarzyna Cichopek zaskoczyła stylizacją. Nie wszystkim się spodobało  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rihanna | ASAP Rocky

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy