Reklama

Reklama

Risa Marie chwali się pośladkami w kusym bikini

Risa Marie to modelka i influencerka, którą na Instagramie obserwuje już grubo ponad 221 tysięcy osób. Śliczna blondynka regularnie dzieli się z nimi fotkami w kusych strojach bikini i bieliźnie w stylu boho. Risa to bowiem współczesna hipiska, żyjąca blisko natury i korzystająca na co dzień z jej uroków.

Risa Marie urodziła się i wychowała w Kalifornii. Jako dziecko została adoptowana przez parę hipisów, mieszkających w uroczym domku w otoczeniu drzew. W takich warunkach dorastała przyszła modelka i gwiazda Instagrama, nic dziwnego więc, że umiłowanie przyrody i wolności ma we krwi.  

Risa zdobyła popularność w sieci za sprawą odważnych fotek w otoczeniu przyrody lub na zapierających dech w piersiach plażach. Pozuje na nich ubrana zazwyczaj tylko w kuse stroje bikini, które podkreślają jej zgrabną sylwetkę. Risa przyznaje bowiem, że w takich luźnych, niekrępujących ruchów strojach czuje się najlepiej. Na co dzień prowadzi ona także własną firmę i sprzedaje w sieci ubrania, inspirowane stylem boho. 

Modelka eksponuje pośladki w kusym stroju bikini. Fani piszą: Ideał!

Na najnowszych, wrzuconych właśnie na Instagrama fotkach, Risa pozuje na plaży ubrana w kusy, niebieski strój bikini, eksponujący jej perfekcyjną sylwetkę. Wrażenie robi nie tylko sama modelka, ale także piękna plaża i morskie, spienione fale. Fani natychmiast zasypali Risę komplementami, pisząc:

Reklama

- "Wow", "Jesteś absolutnie niesamowita", "Genialne zdjęcia" - piszą, zachwycając się zdjęciami. 

Jak wam się podoba ta współczesna hipiska? 

***

Zobacz również:

Shakira coraz chudsza! Są powody do niepokoju?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: modelka w bikini | bikini | fotki w bikini | Risa Marie | tatuaże

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy