Reklama

Rodzina królewska zaskoczyła poddanych. Pojawili się prawie wszyscy!

Brytyjska rodzina królewska wraz z gośćmi zebrali się w Opactwie Westministerskim, gdzie odbyła się msza za księcia Filipa. To pierwsza od dawna taka okazja, by rodzina mogła pokazać się publicznie razem. Wielkimi nieobecnymi byli oczywiście Meghan Markle i książę Harry, ale reszta rodziny zaprezentowała się w doskonałych humorach mimo poważnych okoliczności.

Niedługo minie rok od śmierci księcia Filipa. Rodzina królewska uczciła jego pamięć

Niedługo minie rok od śmierci księcia Filipa, który zmarł w wieku 99 lat. Był to wielki cios dla całej brytyjskiej rodziny królewskiej, choć ze względu na wiek męża królowej Elżbiety II, każdy się tego momentu spodziewał. 

 Książę Filip odszedł 9 kwietnia 2021 roku i pozostawił w żałobie ukochaną żonę, królową Elżbietę II i resztę rodziny. By uczcić pamięć księcia Filipa, w Opactwie Westminsterskim odbyła się msza w niecały rok po jego śmierci, w której uczestniczyła rodzina królewska. 

Choć okoliczności były poważne, to była to także po prostu okazja, by królowa Elżbieta II w końcu mogła spotkać się z księżną Kate, księciem Williamem oraz swoimi synami i córką. 

Wcześniej monarchini nie mogła tego uczynić ze względu na swoją chorobę - królowa zachorowała na COVID-19 i bardzo długo wracała do pełni sił po chorobie. 

Reklama

Teraz jednak mogła już spotkać się z bliskimi, by razem wziąć udział we mszy, a do tego wszystkim członkom rodziny dopisywał niezwykle dobry humor, co mogło nieco zaskakiwać. 

Na twarzy królowej Elżbiety II pojawił się uśmiech, a księżna Kate wprost promieniała. 

Zobacz również: Księżna Kate dostała niewiarygodny prezent urodzinowy od królowej Elżbiety!

Meghan Markle i książę Harry - wielcy nieobecni rodzinnej uroczystości. Posypała się krytyka

Zaskakującą sytuacją, było pojawienie się księcia Andrzeja, który oskarżony został o napaść na tle seksualnym na Virginię Roberts Giuffre. 

Od momentu wypłynięcia całej sprawy, syn królowej został odsunięty od wszelkich obowiązków w rodzinie królewskiej i starał się unikać medialnego rozgłosu. Tym razem jednak pokazał się wraz z matką, braćmi i siostrą.

Odnotowana została także nieobecność Meghan Markle i księcia Harry'ego. Brak ich obecności została skrytykowana przez brytyjskie media. 

"Książę Harry nie robi nic poza siedzeniem i karmieniem swoich kurczaków w Kalifornii, powinien wsiąść do samolotu i oddać hołd swojemu dziadkowi - powiedział fotograf Arthur Edwards w rozmowie ze "Sky News".

***
Zobacz również: 


Kate Middleton przed ślubem postawiła Williamowi warunek. Królewska biografka ujawnia

Meghan Markle otrzymała ostateczny cios. Księżne Kate i Camilla dopięły swojego!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy