Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała umięśniony brzuch!

Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła w czerwcu 2020 roku synka Henia i od tego momentu walczy o powrót do formy sprzed ciąży. Żona Radosława Majdana właśnie pochwaliła się idealnym brzuchem, na którym nie ma już grama tłuszczu.

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się idealną sylwetką podczas wakacji
Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się idealną sylwetką podczas wakacji Jacek KurnikowskiAKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan jest matką trójki dzieci - dwóch synów, Stanisława i Tadeusza ma z Jackiem Rozenkiem, a najmłodszy synek, Henryk jest owocem miłości z Radosławem Majdanem.

Gwiazda liczyła się oczywiście z kolejną zmianą swojego ciała, która była wynikiem ciąży i bardzo rezolutnie podeszła do powrotu do sylwetki sprzed ciąży. 

Kiedy w czerwcu 2020 roku Henryk przyszedł na świat, kiedy Gosia Rozenek-Majdan otrzymała zezwolenie od lekarza prowadzącego na powrót do ćwiczeń, nie traciła ani chwili. 

Pod okiem trenerki wyspecjalizowanej w prowadzeniu kobiet po porodzie zaczęła regularnie ćwiczyć, czym dzieliła się ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. 

Obecnie minął rok od porodu i Gosia podczas wakacji w Meksyku pochwaliła się idealną sylwetką. 

Małgorzata Rozenek-Majdan w Meksyku

Małgorzata Rozenek-Majdan ciężko pracowała na obecną sylwetkę. Zwierzała się fanom z trudów, które napotkała podczas treningów, ale nie poddała się. 

Teraz, rok po porodzie gwiazda może podzielić się ze swoimi fanami efektami swoich treningów i diety, której przestrzega. 

Gwiazda razem z dziećmi i mężem, Radosławem Majdanem wybrała się na długie wakacje do Meksyku, gdzie mogła trudno nie zakładać kostiumu kąpielowego. 

To właśnie tam zachwyciła fanów swoją sylwetką i na najnowszym zdjęciu, gdzie pozuje z Heniem widać, umięśniony brzuch. 

Internauci w komentarzach nie szczędzili jej komplementów, bo prócz tego, że pochwaliła się formą, Małgorzata Rozenek-Majdan, była "Perfekcyjna Pani domu", postanowiła pokazać swoje nieperfekcyjne ciało. 

"Fajnie że pokazuje Pani że nie jest idealna i nie zakrywa blizn na nogach czy brzuchu" - zauważyła jedna z internautek. 

Faktycznie, patrząc na zdjęcie gwiazdy widać fakturę skóry i jej drobne niedoskonałości, co obecnie wpisuje się w ideę body positive, czyli ideę ciałopozytywności.

Iwona Węgrowska o pracy w pandemiiNewseria Lifestyle/informacja prasowa
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas