Reklama

Kanye West stalkuje Kim? Kupił dom niedaleko

Kayne West i Kim Kardashian byli najpopularniejszą parą show-biznesu. Po siedmiu latach małżeństwa postanowili się rozwieść. Teraz okazuje się, że raper przeprowadził się do domu po drugiej stronie ulicy.

Kanye West i Kim Kardashian: Historia związku

Kanye West i Kim Kardashian spotkali się w 2003 roku, dzięki przyjaciółce celebrytki i jej byłej szefowej - piosenkarce Brandy Norwood. Para później spotykała się wielokrotnie, dzięki współpracy między raperem i wokalistką. Od tego czasu zaczęła budować się między muzykiem i aspirującą do bycia gwiazdą Kim przyjaźń. 

Para przez lata utrzymywała kontakt na stopie przyjacielskiej, będąc w związkach z innymi partnerami. Po rozwodzie Kim Kardashian z Krisem Humphriesem w 2011 roku, raper wyznał swoje uczucia w piosence. Celebrytka potwierdziła oficjalnie związek z raperem w 2012 roku. Para pobrała się w 2014 roku we Florencji. Ich związek przechodził przez siedem lat przez wiele wzlotów i upadków, aż w lutym bieżącego roku celebrytka zdecydowała się złożyć pozew rozwodowy.

Kanye West nie zapomniał o żonie

Kim Kardashian od kilku miesięcy spotyka się z komikiem Petem Davidsonem. Kanye West jednak zdaje się, że nie do końca pogodził się jeszcze z odejściem żony. Para w dalszym ciągu jest w trakcie rozwodu. 

Ostatnio raper zdecydował się zakupić dom po drugiej stronie ulicy, na której mieszka jego żona. Muzyk zapłacił podobno 421 tysięcy dolarów więcej, niż wynosiła cena wywoławcza posiadłości wartej 4,5 milion dolarów po to, by mieszkać jak najbliżej żony i dzieci. Para ustaliła, bowiem wspólną opiekę nad czwórką dzieci - North, Saint, Chicago i Psalmem. Celebrytka i raper pozostają w przyjacielskich relacjach i oboje chcą, by Kanye West był obecny w życiu ich pociech. 

Reklama

Zobacz także:

Kim Kardashian zaskoczyła rodzinnym zdjęciem! Kto się na nim znalazł?

Kanye West znalazł trzy powody, by nie rozwodzić się z Kim Kardashian

Kim Kardashian o niezdanym egzaminie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kanye West

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy