Reklama

Reklama

Rozwód po 11 latach małżeństwa

Para amerykańskich aktorów, Will Arnett i Amy Poehler, po 11 latach małżeństwa zdecydowała się na rozwód. Rozstanie tłumaczone jest tym, że ich miłość „po prostu się wypaliła”.

Will i Amy poznali się w 2000 roku, a 3 lata później powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Mają razem dwóch synów: pięcioletniego Archiego i trzyletniego Abla.  Oprócz uczucia łączyła ich też praca, wspólnie grali m.in. w "Bogatych bankrutach" i "Babskich wakacjach".

Kryzys związku dał o sobie znać 2 lata temu, kiedy aktorska para zdecydowała się na separację. "Po latach Will i Amy zaczęli czuć się raczej jak para przyjaciół niż jak małżeństwo" - mówi dla Radar Online osoba z bliskiego otoczenia aktorów - "Oni nadal są świetnymi przyjaciółmi, ale namiętność wygasła i żadne z nich nie było już szczęśliwe w tym małżeństwie. Trzeba było to zakończyć."

Reklama

Rzeczywiście, wygląda na to, że obydwoje już zaczynają układać sobie życie. Poehler od ubiegłego roku spotyka się z aktorem Nickiem Krollem, a Arnett jest często widywany w towarzystwie byłej żony Billa Joela, Katie Lee.

Dla Poehler będzie to pierwszy rozwód. Arnett w 1995 roku zakończył swoje trwające rok małżeństwo z Penelope Ann Miller.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje