Reklama

Reklama

"Ruda" z Red Lips kusi ciałem w skąpym bikini. "Wyglądasz jak 18-stka!"

"Ruda", czyli Joanna Lazer to wokalistka zespołu Red Lips i uczestniczka takich programów Polsatu jak "Twoja twarz brzmi znajomo" czy "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Swoją karierę rozpoczęła już wiele lat temu, ale prawdziwy sukces przyniósł jej występ w "Must Be the Music". Tylko muzyka". To wtedy fani pokochali ją za wyjątkowo mocny głos i osobowość.

"Ruda" swój pseudonim zawdzięcza burzy rudych włosów, które nosiła przez wiele lat. Interesowała się muzyką już jako dziecko - w wieku 7 lat zaczęła uczyć się gry na pianinie. W 2004 roku otworzyła festiwal Pikniku Country w Mrągowie i był to jej pierwszy naprawdę duży sukces. 

Po maturze Joanna Lazer przeprowadziła się do Warszawy - była modelką, pracowała także na planie programu "Grasz czy nie grasz" Polsatu, a w 2007 roku zastąpiła Ivana Komarenko w zespole Ivan i Delfin, który zmienił swoją nazwę na Aisha i Delfin. 

Wokalistka rozpoczęła wtedy współpracę m.in. z Łukaszem Lazerem, który później został jej mężem! W 2009 roku założyli zespół Energy, ale prawdziwy sukces przyszedł wtedy, gdy zmienili repertuar i stworzyli zespół Red Lips. 

Para wciąż jest razem i wciąż tworzy muzykę. Teraz gwiazda wraz z mężem odpoczywają na rajskich wakacjach na Tajlandii, które "Ruda" na bieżąco relacjonuje swoim fanom. 

Reklama

"Ruda" z Red Lips chwali się ciałem na rajskich wakacjach. Ale sylwetka!

"Ruda", która od jakiegoś czasu nie jest już ruda i może się pochwalić blond czupryną odpoczywa w Tajlandii i dzieli się z fanami fotkami z tego raju na ziemi. 

Na większości z nich wokalistka pozuje w kusych strojach bikini, które podkreślają jej idealne kształty. W trakcie pandemii Lazer zakochała się w cross ficie i treningu siłowym. Teraz chętnie dzieli się wypracowanymi w pocie czoła efektami. "Ruda" może pochwalić się nienaganną, smukłą sylwetką. W bikini wygląda fenomenalnie! 

W komentarzach nie brakuje zachwytów.  Fani życzą "Rudej" udanego wypoczynku i chwalą jej wysportowaną sylwetkę. "Rozwalasz system" - stwierdziła jedna z obserwatorek wokalistki pod najnowszym postem z Tajlandii. 

***
Przeczytaj również: 

Georgia Steel bawi się w najlepsze na wakacjach! Pokazała zdjęcia!

Dominika Gwit pokazała nową stylizację. Ale klasa!

Ralph Kaminski zachwyca się Grażyną Torbicką. Co jej wyznał?

Koronawirus w Polsce dzisiaj. Poznaj najnowsze dane

Zobacz również:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Lazer

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy