Reklama

Reklama

Sandra Kubicka świętuje 27. urodziny! Baron zabrał ją na Malediwy

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron to jedna z najgorętszych par w polskim show-biznesie. 22 stycznia, modelka obchodzi swoje 27. urodziny. Z tej okazji chłopak postanowił spełnić jej marzenie i zabrał ją na Malediwy. Zobacz, jak para świętuje wspólnie na rajskiej wyspie.

Sandra Kubicka i Baron. Urodziny modelki

Sandra Kubicka z okazji urodzin swojego chłopaka zabrała go na wycieczkę do Szwajcarii. Teraz Aleksander Milwiw-Baron odwdzięczył się swojej partnerce jeszcze bardziej egzotyczną wyprawą i zabrał ją aż na Malediwy, które były wymarzonym miejscem podróży modelki.

Sandra Kubicka i Baron na Malediwach

Modelka zdradziła swoim fanom, że to pierwszy raz, kiedy spędza swoje urodziny w taki sposób - bez wychodzenia do klubu czy imprez. Malediwy od zawsze były marzeniem Kubickiej, a pobyt tam z ukochaną osobą, jaką jest dla niej Baron, niezwykle ją uszczęśliwił i wzruszył. 

Reklama

Sandra Kubicka i Baron. Prezent dla ukochanej

Baron do prezentu dla dziewczyny dołożył również nowy telefon, aby Kubicka mogła chwalić się fanom najlepszymi zdjęciami i filmami. Modelka prezentowała na Instagramie miejsce, w którym para się zatrzymała oraz romantyczną kolację na plaży.

Baron złożył życzenia Sandrze Kubickiej

Na instagramowym profilu Barona nie mogło zabraknąć życzeń urodzinowych. Pod wspólnym zdjęciem muzyk postanowił napisać kilka słów prosto z serca. "Życzę Ci codziennie tyle miłości, szczęścia i spełnienia ile widać w Twoich oczach na tych zdjęciach. [...] Spełniania kolejnych marzeń, zdrowia i rozwoju mój przepiękny duszku w równie pięknym ciele i o jeszcze piękniejszym serduszku" - napisał muzyk.

Na wpis ukochanego postanowiła oczywiście zareagować Sandra Kubicka. "Ja w śpiulkolocie, a Ty takie piękne posty piszesz po nocach. No pięknie. Misiu, kocham Cię tak bardzo. Szczęściarz z nas, że mamy siebie nawzajem".

Sandra Kubicka i Baron. Kim są?

Sandra Kubicka to znana modelka pochodząca z Łodzi. Brała udział w 10. edycji programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", w którym zajęła trzecie miejsce. Ostatnio wyznała, że jest demiseksualna, co oznacza, że czuje pociąg seksualny dopiero po nawiązaniu więzi emocjonalnej.

Z kolei Aleksander Milwiw-Baron jest znany z zespołu Afromental, w którym jest gitarzystą. Od kilku lat wraz z kolegą zespołu, Tomaszem "Tomsonem" Lachem, jest trenerem w programie "The Voice of Poland". Wcześniej był związany m.in. z Julią Wieniawą oraz Blanką Lipińską.

Czytaj więcej:

Sandra Kubicka wyznała, że jest demiseksualna. Czym jest ta orientacja?

Baron kończy 38 lat. Sandra Kubicka w prezencie zabrała go w podróż

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy