Reklama

Sarah Michelle Gellar pokazała zdjęcie z najlepszą przyjaciółką

Sarah Michelle Gellar to jedna z najciekawszych gwiazd Hollywood. Stroniąca od rozgłosu aktorka, od 18 lat pozostaje w szczęśliwym związku małżeńskim z aktorem Freddiem Prinzem Jr., z którym ma dwójkę dzieci - córkę Charlotte i syna Rocky'ego.

Serialowa Buffy przyznaje, że rodzina jest dla niej najważniejsza i bez żalu wspomina lata 90., których była prawdziwą gwiazdą, nie schodzącą z pierwszych stron gazet. Sarah na pierwszym miejscu stawia rodzinę, ale najwierniejsi fani wiedzą, że jest również wyjątkowo oddaną przyjaciółką. Ostatnie lata były jednak dla niej bardzo trudne...

Najlepszą przyjaciółką Sarah jest inna gwiazda lat 90., aktorka kultowego dziś serialu "Beverly Hills 90210", Shannen Doherty. Dziewczyny poznały się pod koniec lat 90. i przyznają, że od pierwszej chwil zapałały do siebie wyjątkową sympatią. Na swoich kontach na Instagramie często dzielą się z fanami zdjęciami z przeszłości, obsypując się wzajemnie komplementami i wyznaniami miłości. Shannen, walcząca od kilku lat ze złośliwym nowotworem piersi, może liczyć na wsparcie i oddanie przyjaciółki, jak się okazuje - z wzajemnością!

Reklama

Na najnowszym zdjęciu, opublikowanym przez Sarah na Instagramie, widzimy obie aktorki odpoczywające nad basenem. Sarah opatrzyła je wymownym komentarzem: 

- Każdy zasługuje na to, by mieć przyjaciela takiego jak Shannen. Czuję się po prostu szczęśliwa i chciałam jej wysłać trochę insta miłości. Kocham Cię. 

Aktorka przyznała, że ostatni miesiąc był dla niej bardzo trudny, ale mogła liczyć na Shannen, jej wsparcie i miłość. 

    

Serialowa Buffy ma szczęście do oddanych przyjaciółek. Od lat przyjaźni się również z inną gwiazdą lat 90. - Selmą Blair. Jednak i ta przyjaźń poddana została ostatnio próbie.

Selma od kilku lat choruje na stwardnienie rozsiane, które coraz bardziej wyniszcza jej organizm. W jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że jest gotowa na śmierć i przygotowuje na nią swojego syna. W tak ciężkim czasie przyjaźń i wsparcie innych kobiet jest na wagę złota - Sarah po raz kolejny spisała się na medal. Zazdrościcie tak pięknej przyjaźni? 


INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy