Reklama

Sebastian Fabijański na zdjęciu sprzed lat

30-letni Sebastian Fabijański przez wielu uważany jest za jednego z najzdolniejszych polskich aktorów młodego pokolenia.

Fabijański trzy lata temu ukończył warszawską Akademię Teatralną, ale już w 2009 roku zadebiutował na ekranie w serialu "Tancerze". Rola Piotra Treblickiego przyniosła mu pewną popularność, jednak ważniejszą produkcją dla młodego aktora okazała się "Misja Afganistan", gdzie zagrał Emila "Młodego" Hołubiczko.

Na dużym ekranie zadebiutował w filmie "Jeziorak" - za rolę Wojciecha Marca zgarnął Złotego Lwa za najlepszy debiut. Widzowie docenili też jego kreację w serialu "Belfer".

O Fabijańskiego szybko upomniał się Patryk Vega. Do tej pory Sebastian zagrał w trzech filmach reżysera: "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", "Botoks" i "Kobiety mafii". Tym samym potwierdził dotychczasowe emploi wrażliwego chłopaka z problemami.

Reklama

Prywatnie aktor jest zaręczony z Olgą Bołądź (także jedną z ulubionych aktorek Vegi). Fabijański stroni od mediów społecznościowych - próżno szukać jego konta na Instagramie czy profilu na Facebooku.

Jednak mimo starań samego zainteresowanego, w Internecie pojawiło się zdjęcie aktora sprzed lat. Wszystko przez osobę prowadzącą konto klubu piłkarskiego Legia Warszawa, która znalazła i zamieściła fotografię nastoletniego Fabijańskiego w sieci.

Kibice, zapytani o to, kogo widzą na zdjęciu, udzielili w większości poprawnych odpowiedzi. Wygląda więc na to, że Sebastian nie zmienił się drastycznie.

Jak myślicie - już wtedy wzdychały do niego dziewczyny?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sebastian Fabijański
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy