Reklama

Reklama

Sebastian Fabijański szczerze wszystko wyznał! Kulisy dramy z Rafalalą

Od kilku dni świat polskiego show-biznesu żyje sprawą rozstania Sebastiana Fabijańskiego i Julii Kuczyńskiej, znanej jako Maffashion. Rozpad ich relacji jest związany ze sprawą udziału aktora w nagraniu celebrytki Rafalali. Teraz wyszły na jaw szczegóły całej dramy.

Fabijański szczerze o aferze z Rafalalą

Sebastian Fabijański udzielił szczerego wywiadu portalowi Pudelek. Opowiada w nim o sprawie nagrania z jego udziałem i Rafalalą, które wywołało spore kontrowersje, o śmierci ojca, narkotykach i alkoholu, a także o rozstaniu z Maffashion.

Aktor wyznał również, jaka była reakcja Maffashion na całą sytuację:

Na pytanie dziennikarza: "Julka ci wybaczyła?", Fabijański odpowiedział: "Nie wiem tego".

W ten sposób Fabijański mówił, gdy pojawił się temat zdrad. Na pytanie, czy zaczął zdradzać po porodzie, odpowiedział: "Miałem różne pomysły, nie byłem fair wobec Julki, bardzo mi z tego powodu przykro. (...) Nigdy nie zdradzałem swoich kobiet, tutaj zwariowałem (...). Publicznie przepraszam za to Julię".

Reklama

Dziennikarz dopytywał też, czy nagrań było więcej i czy doszło do szantażu.

Na pytanie, czy najbardziej bał się tego, że na jaw wyjdzie jego sekstaśma, aktor odpowiedział, że bał się tak naprawdę wszystkiego. Dziennikarz stwierdził, że skoro Fabijański miał blackout, to mogło dojść do stosunku z Rafalalą.

Jednak w dalszej części wywiadu aktor przyznał, że nie miało to miejsca:

Fabijański dużo czasu poświęcił także kwestii śmierci jego ojca i wpływu, jaki miała ona na niego. Porównał tę osobistą tragedię do sytuacji z nagraniem Rafalali i stwierdził, że żył po niej w podobnym strachu. Codziennie sprawdzał, czy coś nie wypłynęło do internetu.

Na koniec aktor mówił o swojej relacji z synem i była to najbardziej emocjonalna część wywiadu. "Bardzo mi jest przykro z tego tytułu, że źle się ułożyło, że Bastek, dla którego budowałem dom i tak dalej, nie będzie tego miał..." - tutaj Fabijański zawiesił głos i rozpłakał się.

Sebalala Gate, czyli Fabijański vs. Rafalala

Przypomnijmy najważniejsze kwestie afery z udziałem Fabijańskiego. Aktor od ponad dwóch lat był w związku z Julią Kuczyńską, blogerką modową znaną jako Maffashion. Para doczekała się syna Bastiana. Jednak od kilku miesięcy nad ich związkiem zawisły czarne chmury.

W marcu Rafalala, czyli transpłciowa celebrytka i skandalistka Nina Kukawska, zamieściła w mediach społecznościowych nagranie, na którym znajdowała się w aucie Fabijańskiego. Aktor uciął wtedy temat, twierdząc, że ich spotkanie było związane z promocją filmu "Inni ludzie".

Fabijański sam wstawił na Instagrama filmik z Rafalalą, z podpisem: "Tylko miłość jest w stanie zbawić nas od zła tego świata, jeżeli w porę potrafimy ją dostrzec". Twórcy filmu zaprzeczyli tym informacjom, a aktor przeprosił za swoje zachowanie i podkreślił, że był to jedynie jego pomysł.

Należy podkreślić, że Rafalala znana jest z kontrowersji, skandali, a przede wszystkim szantaży. Już kilka razy miała miejsce sytuacja, kiedy celebrytka ujawniała informacje na temat odwiedzających ją osób publicznych. Przez jej działalność społeczność LGBTQ odcina się od tej postaci.

Ciąg medialnych oświadczeń

Kilka dni temu jednak Fabijański wydał oświadczenie, w którym zaprzeczył swoim wcześniejszym słowom, jakoby nagranie z Rafalalą miało mieć związek ze sprawami zawodowymi. Zamiast tego przyznał, że jest szantażowany i składa zawiadomienie do prokuratury.

Z kolei Rafalala również napisała kilka słów od siebie w mediach społecznościowych, odcinając się jednak od sprawy. Fabijański nie wymienił jej bowiem wprost w swoim oświadczeniu, pisząc jedynie o "tym człowieku". Celebrytka życzyła aktorowi energii i spokoju.

Jeśli chodzi natomiast o związek Fabijańskiego z Maffashion, to blogerka modowa zaraz po oświadczeniu aktora potwierdziła na Instagramie, że nie są już razem od około 3 tygodni. Wczoraj natomiast poprosiła do niepublikowanie wizerunku ich syna.

***

Zobacz również:

Sebastian Fabijański mówi, jakim jest człowiekiem. „O to chodzi w tym życiu, żeby się gubić”

Maffashion po rozstaniu nie wytrzymała i wydała oficjalne oświadczenie: "Na litość!"

Fabijański rozpłakał się w trakcie wywiadu. Skomentował skandal z Rafalalą 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sebastian Fabijański | Maffashion | Rafalala

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy