Reklama

Sebastian Fabijański mówi, jakim jest człowiekiem. „O to chodzi w tym życiu, żeby się gubić”

Sebastian Fabijański w związku z licznymi zawirowaniami, które ostatnio miały miejsce w jego życiu prywatnym, postanowił udzielić wywiadu portalowi Pudelek. Wczoraj opublikował krótki fragment rozmowy. Na InstaStory zaprosił do wysłuchania całego materiału. Skomentował również nieprzyjemne wiadomości, jakie dostaje od internautów. „Ludzie piszą czasem, że twój syn będzie się ciebie wstydził” – przyznał.

Sebastian Fabijański przeżywa teraz trudny czas. Kilka miesięcy temu wyszło na jaw, że w tajemnicy spotkał się z transseksualną celebrytką Rafalalą. Aktor nie potrafił podać powodu spotkania. Na początku twierdził, że było ono poniekąd służbowe, a skandalistka Nina Kukawska jest zaangażowana w promocję filmu z jego udziałem. Później jednak zmienił zdanie, twierdząc, że padł ofiarą szantażu. 

Na tym jednak nie kończą się zawirowania w życiu Sebastiana Fabijańskiego. Niedawno media plotkarskie doniosły, że związek aktora z influencerką Julią Kuczyńską,  znaną także  jako Maffashion definitywnie się zakończył. Rodzice niemal dwuletniego Bastiana postanowili rozstać się trzy tygodnie temu. Julia Kuczyńska,  poruszona zainteresowaniem portali, wydała  krótkie oświadczenie w tej sprawie. Zaznaczyła  w nim, że nie wszystko jest takie, jakie mogłoby wydawać się na pierwszy rzut oka. "Nie mam zamiaru wywlekać tu brudów. To nie jestem ja" - dodała.

Reklama

Sebastian Fabijański chce wyznać prawdę?

Echa skandalu z udziałem Sebastiana Fabijańskiego i Rafalali nie milkną mimo upływy czasu. W związku z tym aktor zdecydował się udzielić wywiadu portalowi Pudelek. Wczoraj na IstaStory opublikował krótki fragment rozmowy. Postanowił skomentować go i jednocześnie wyjaśnić, jakim jest człowiekiem. "Chciałem tylko powiedzieć, że był to chyba najtrudniejszy wywiad w moim życiu. Natomiast coś, co chciałbym, żeby z niego płynęło i po nim zostało, to obraz po prostu człowieka. Człowieka, który popełnia błędy, który ma bardzo dużą wrażliwość i często, niestety, z tego powodu nie potrafi poradzić sobie z wieloma rzeczami. Stale szuka swojego miejsca na tym świecie" - powiedział aktor, zachęcając do wysłuchania rozmowy.

"O to chodzi w tym życiu, żeby się gubić". Sebastian Fabiański odpowiada internautom

Aktor postanowił zbiorczo odpowiedzieć także internautom, którzy w ostatnim czasie wysyłali do niego niemiłe wiadomości. "Ludzie piszą czasem, że twój syn będzie się ciebie wstydził i tak dalej"  - przyznał z drżącym głosem Sebastian Fabiański. "Nie będzie się wstydził, bo nigdy nie zamierzam w oczach własnego syna być człowiekiem, który nie popełnia błędów, człowiekiem, który nigdy w życiu się nie zgubił"  - podkreślił.

***
Zobacz również:

Koncert Coldplay w Polsce. Zaskoczyli fanów i zagrali piosenkę Czesława Niemena!

Kirsten Dunst i Jesse Plemons stanęli na ślubnym kobiercu

Nowi jurorzy w "The Voice of Poland"? Miał być wyciek informacji


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sebastian Fabijański | Maffashion | Rafalala
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy