Reklama

Reklama

Selena Gomez zrezygnuje z Twittera?

Selena Gomez planuje rzucić media społecznościowe, ponieważ podchodzi do wszystkiego zbyt serio.

Autorka hitu "Good For You" jest bardzo aktywna na swoim koncie na Twitterze, ale utrzymuje, że używa go jedynie dlatego, aby mogła zabierać głos, odnośnie komentarzy na swój temat.

Jak powiedziała magazynowi W: - Używam mediów społecznościowych ze względu na swój wiek oraz dlatego, że wszyscy na świecie o mnie gadają, więc chciałam mieć w tym udział.

- Naprawdę musiałam, ponieważ nigdy nie spodziewałam się, że moje życie stanie się aż tak publiczne. Czy to mnie zniszczy, czy mnie wzmocni? Codziennie odpowiadam sobie na to pytanie. Od kilku lat. Kiedyś rzucę to wszystko.

Reklama

W międzyczasie, 23-letnia piosenkarka wyjawiła wcześniej, że media społecznościowe są dość dziwaczne, ponieważ ona podchodzi do wszystkiego "bardzo realistycznie" i nie rozumie, jak część z jej 38 milionów obserwatorów może nie istnieć w rzeczywistości.

- Czasem tego nie rozumiem. Podchodzę do wszystkiego bardzo realistycznie, ponieważ wiem, że niektóre z tych kąt nie mają prawdziwych właścicieli. Ale z drugiej strony to dziwne i myślę sobie 'Więc czemu wszyscy nie sprzedają 40 milionów płyt? - powiedziała.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje