Reklama

Reklama

Sercowe problemy Miley Cyrus

Miley Cyrus jednak nie chce poślubić Liama Hemswortha.

W 2012 roku były zaręczyny, rok później zerwanie, potem powrót do ślubnych planów, a teraz kolejna zmiana. Jak donosi australijski magazyn "NW" wokalistka znów zerwała zaręczyny z Liamem Hemsworthem, który jej zdaniem "nie jest dobrym materiałem na męża". 

Reklama

Jak donosi źródło australijskiemu magazynowi NW: - Miley wysyła mu sygnały, ale on zdaje się ich nie zauważać. 

 - Pomimo, że Miley go kocha, to jeśli szybko nie dojdą do porozumienia, może złamać mu serce - komentuje osoba z otoczenia pary. 

23-letnia piosenkarka nie ma problemu z wyrażaniem swoich opinii, ponieważ ostatnio przyznała, że nienawidzi pierścionka z diamentem, który dostała od Liama, podczas oświadczyn i nie zawsze go nosi, ponieważ jest "zbyt błyszczący".

Powiedziała:

 - To naprawdę bardzo dziwne, ponieważ to jest prawdziwa biżuteria, a większość mojej biżuterii jest zrobiona z żelków, czy waty cukrowej i całość nie wygląda razem dobrze, bo po prostu do siebie nie pasuje, więc podmieniam go czasem na jednorożca albo Looney Tune.

A on wtedy pyta: O co chodzi? Na co ja: To nie moja estetyka, ale noszę go, ponieważ mnie kochasz.

Para zaczęła być razem w 2009 roku, po spotkaniu na planie filmu "Ostatnia Piosenka", a w 2012 roku zaręczyła się.

Aczkolwiek, rok później, ich drogi się rozeszły, pomimo, iż zawsze oboje utrzymywali, że się "kochają".

W zeszłym roku para odnowiła swój związek, po czym Miley wznieciła plotki o ponownych planach małżeńskich, kiedy w styczniu zaczęła nosić zaręczynowy pierścionek.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje