Reklama

Reklama

Shakira została zdradzona? Gerard Pique miał potajemnie spotykać się z 20-letnią studentką

Z informacji przedstawionych przez hiszpański dziennik "El Periodico" wynika, że Shakira miała zostać zdradzona przez Gerarda Pique. Obrońca FC Barcelona miał potajemnie spotykać się z 20-letnią studentką, która całkowicie zawróciła Hiszpanowi w głowie. "El Periodico" donosi, że Pique i Shakira żyją teraz w separacji, a ich dalsza, wspólna przyszłość ma stać pod dużym znakiem zapytania.

Shakira została zdradzona przez Gerarda Pique?

Shakira i Gerard Pique są parą od 2011 roku. Od tego czasu wszelkie informacje na ich temat elektryzują fanów. Wieści o rzekomiej zdradzie, jakiej dopuścił się Pique szybko obiegły media na całym świecie. 

"El Periodico" donosi, że obrońca, który na co dzień występuje w barwach FC Barcelona miał wyprowadzić się z domu, a wszystko z powodu zdrady, jakiej miał się dopuścić z 20-letnią studentką, która na co dzień pracuje jako hostessa. 

Obecnie Gerard Pique ma mieszkać w jednym z apartamentów, natomiast nocą Hiszpan ma regularnie imprezować w znanych barcelońskich klubach - Bling Bling i Patron.

Reklama

Zobacz także: Shakira uważa, że Gerard Pique jest ostoją ich rodziny

Warto podkreślić, że pierwsze plotki dotyczące potencjalnego rozpadu związku Shakiry i Pique pojawiały się już w sieci od kilku tygodni. Duży wpływ na to miały ostatnie piosenki wydane przez artystkę, których motywem przewodnim był temat bólu z powodu miłości.

Związek Shakiry z Pique trwa już od ponad dekady

Ewentualne rozstanie Shakiry z piłkarzem Barcelony byłby dla piosenkarki z pewnością bardzo bolesny - ich związek trwa już bowiem ponad dekadę. W 2013 roku na świat przyszedł ich pierwszy syn - Milan, natomiast dwa lata później urodziło się drugie dziecko pary - Sasha

Jako ciekawostkę warto odnotować fakt, że Shakira jest o 10 lat starsza od Pique, choć obydwoje przyszli na świat tego samego dnia - 2 lutego.

Czytaj również: Shakira i Gerard Pique - koniec miłości?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: plotki | Shakira | Gerard Pique | FC Barcelona | Zdrada

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy