Shannen Doherty pokazała zdjęcie z przyjaciółkami. Fani już komplementują

Shannen Doherty, aktorka znana głównie z roli Brendy w kultowym serialu "Beverly Hills 90210" i walki z rakiem piersi opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie i zachwyciła fanów. Gwiazda pozuje na nim z przyjaciółkami, ciesząc się kolacją, a fani komplementują jej wygląd.

Shannen Doherty z przyjacielem z serialu, Brianem Austinem Greenem
Shannen Doherty z przyjacielem z serialu, Brianem Austinem Greenem Rex FeaturesEast News

Shannen Doherty popularność zdobyła za sprawą roli Brendy Walsh w kultowej już dziś produkcji Aarona Spellinga, "Beverly Hills 90210". W późniejszych latach aktorka grała także w takich serialach jak "Czarodziejki", "90210" czy "Gorące Hawaje"  regularnie pojawiała się na dużym ekranie - zagrała łącznie w prawie 40 filmach. Od wielu lat głośno jest jednak głównie o jej walce z rakiem piersi.

Shannen Doherty: Historia choroby

Ze względu na obecność wielu guzów to się nie udało i w maju 2016 roku aktorce usunięto jedną pierś. Dzięki tej operacji lekarzom udało się wykryć przerzuty do węzłów chłonnych, a rak okazał się zdecydowanie bardziej zaawansowany i groźniejszy niż początkowo sądzono. Shannen Doherty przeszła chemioterapię i radioterapię i w kwietniu 2017 roku ogłosiła, że nowotwór jest w stanie remisji.

Shannen Doherty zaczęła znów cieszyć się życiem i wróciła do pracy. Wystąpiła nawet w kontynuacji kultowego "Beverly Hills 90210""BH90210", ale już wtedy wiedziała, że choroba wróciła. Dwa lata temu Shannen Doherty oficjalnie przyznała, że nowotwór znowu zaatakował i jest w czwartym stadium raka, ale ona sama wciąż nie jest gotowa, by odejść.

Shannen Doherty pochwaliła się zdjęciem z przyjaciółkami

Choć choroba nie odpuszcza, a Shannen musiała się jeszcze zmierzyć z rozpadem jej wieloletniego małżeństwa, to aktorka stara się korzystać z życia. Na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 2,1 miliona fanów coraz śmielej zamieszcza zdjęcia i filmiki z przyjaciółmi i rodziną. Teraz pochwaliła się kolejną fotką.

Shannen opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z przyjaciółkami. Panie wybrały się prawdopodobnie na kolację i postanowiły uwiecznić to spotkanie.

Bardzo potrzebny mi dziewczyński wieczór

- napisała Shannen pod zdjęciem.

Fani natychmiast zasypali Shannen komplementami:

- "Wyglądasz pięknie i radośnie", "Piękne dziewczyny", "Zasługujesz na to" - piszą.

Też trzymacie za nią kciuki?

Zobacz również: 

Kapsułka wiedzy INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas