Reklama

Reklama

Shannon Singh chwali się wakacjami! Nie ma dość podróżowania

Shannon Singh jest gwiazdą programu "Love Island" w Wielkiej Brytanii. Gwiazdka po zakończeniu programu rzuciła się w wir nie pracy, a... podróżowania! To właśnie zdjęć z wyjazdów jest najwięcej na profilu gwiazdki. Sama zdradziła, że jedynie w tym roku na wakacjach była aż dziewięć razy!

Shannon Singh tak żyje po zakończeniu programu

Kariera Shannon Singh w programie "Love Island" była chyba najkrótsza w historii całego show. Gwiazda została eksmitowana z willi po 48 godzinach od wejścia do niej, ale to wystarczyło, by 23-latka stała się sławna. 

 Wcześniej gwiazda pracowała jako modelka, ale teraz skupia się na realizowaniu swojej listy marzeń, a pierwsze miejsce zajmują na niej podróże! 

Gwiazda w tym roku podróżowała już dziewięć razy i odwiedziła bajeczne miejsca. Dodatkowo Shannon zaznaczyła, że to dopiero początek. Ma ona plan, by rozpocząć przygodę z vlogowaniem, by pokazywać swoje wojaże. 

Dodatkowo jest to doskonała okazja do tego, by Shannon mogła pochwalić się w swoich mediach społecznościowych, a na nich najczęściej prezentuje się obłędnie.  

Celebrytka chętnie pozuje w skąpych strojach kąpielowych i pokazuje niemal idealne ciało. Wówczas fani nie szczędzą jej komplementów w komentarzach. 

Reklama

***
Zobacz również: 

Schreiber odpowie za wpis sprzed lat? Jest zgłoszenie do prokuratury

"Królowa życia" upokorzona. "Wolał tłustą Niemkę, pokazałam mu drzwi"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Shannon Singh

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje