Reklama

Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka zareagowała na złośliwy komentarz

Finał siódmej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zbliża się wielki krokami. Sprawia to, że fani programu jeszcze chętniej spekulują na temat jego zakończenia i publikują komentarze na temat uczestników. Tak było i tym razem, kiedy to Agnieszka postanowiła nawet odpowiedzieć internautce.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Obecna edycja

"Ślub od pierwszego wejrzenia" wywołuje wiele emocji wśród widzów. Fani chętnie spekulują w trakcie trwania programu na temat jego zakończenia. Podobnie jest w tej edycji - w internecie pełno jest różnych teorii odnośnie tego, którym parom się udało, a którym nie.

Podobnie jest w obecnie trwającej, siódmej już edycji programu. Niestety wszystkie pary odbywają mniejsze lub większe kłótnie, a widzowie piszą, że eksperci niewłaściwie je dobrali. Największe szanse na przetrwanie dają Agnieszce i Kamilowi.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Reakcja Agnieszki

Właśnie u tej pary najwierniejsi fani programu zauważyli pewien zabawny szczegół. Otóż Agnieszka bardzo rzadko zwraca się do mężczyzny po imieniu, zamiast tego mówi "mężu". Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku, gdy kobieta wypowiada się o Kamilu przed kamerami.

Reklama

Ostatnio pod jednym z postów na Facebooku został poruszony ten wątek. "Agnieszka do końca sezonu się nie dowie, jak mąż ma na imię..." - napisała jedna z komentujących. Uczestniczka "ŚOPW" z kolei odpowiedziała z humorem: "Wypraszam sobie, ze trzy razy powiedziałam Kamil".

Inna z internautek zauważyła i doceniła dystans do siebie oraz poczucie humoru Agnieszki. "Dziewczyno, podziwiam cię, że ty tu jesteś i tyle pierdół czytasz od "znawców". Szacun!". To prawda, że uczestnicy programu muszą mierzyć się z częstą krytyką w internecie.

***

Zobacz również:

To koniec. Burzliwa historia związku Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Małgorzata Rozenek-Majdan naraziła się fanom. Spotkała się z krytyką

Katarzyna Zdanowicz w szczerych rozmowach. Podcast "Zdanowicz.Pomiędzy wersami"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy