Stare zdjęcie Magdy Gessler. Ciężko ją rozpoznać?

Widzowie pokochali Magdę Gessler za jej szczerość, nietuzinkowość i cięty język. Najbardziej znana polska restauratorka nie może narzekać na brak zainteresowania jej osobą, czego dowodem jest opublikowane ostatnio w mediach społecznościowych zdjęcie z czasów jej młodości. Na próżno szukać na nim burzy blond loków.

W mediach społecznościowych opublikowano zdjęcie Magdy Gessler sprzed 30 lat
W mediach społecznościowych opublikowano zdjęcie Magdy Gessler sprzed 30 lat VIPHOTO/East NewsEast News

Magda Gessler jest najbardziej rozpoznawalną restauratorką w Polsce. Swoją popularność zawdzięcza programowi "Kuchenne rewolucje", jednak jej działalność gastronomiczna sięga znacznie szerzej. Jest właścicielką wielu restauracji w Polsce, a najstarsza "U Fukiera" ma już ponad 30 lat. Gwiazda zna się na swoim fachu i nie może narzekać na brak fanów.

Magda Gessler na zdjęciu sprzed 30 lat. Spora zmiana?

Na instagramowym profilu @sentymenty_oficjalnie opublikowano zdjęcie Magdy Gessler z sesji do grudniowego wydania "Sukcesu" z 1992 roku. Restauratorka zajmowała się wtedy cukiernictwem pod Madrytem i wówczas używała jeszcze nazwiska Ikonowicz. Nie miała jeszcze burzy blond loków, z którymi jest dziś niewątpliwie kojarzona, ale zdecydowanie delikatniejsze fale w brązowym kolorze. Jednak tym, co wydaje się niezmienne, jest jej oryginalny styl. Jak widać, już wtedy uwielbiała akcentować swoją urodę wyrazistym makijażem i nosić mocną biżuterię.

Artykuł, z którego pochodzi zdjęcie, dotyczył jednego z kontrowersyjnych wypieków Magdy Gessler. Wykonała wówczas tort w formie trzymetrowej figury kochającej się pary. Ponoć kelner, który odbierał tort, doznał niemałego szoku na widok tej cukierniczej rzeźby.

Magda Gessler jest najbardziej rozpoznawalną restauratorką w Polsce
Magda Gessler jest najbardziej rozpoznawalną restauratorką w PolsceWojciech StróżykEast News

Zobacz także:

Wirusowe zapalenie wątroby typu C – warto się badać.
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas