Reklama

Reklama

Świąteczna kartka Kate i Williama. Rodzinne zdjęcie trafiło do sieci

W rodzinie królewskiej panuje wiele tradycji związanych z Bożym Narodzeniem. Do sieci właśnie trafiło zdjęcie Kate i Williama wraz z dziećmi, które pojawi na ich tegorocznej kartce świątecznej. Internauci nie mogli wyjść z zachwytu.

Kartki świąteczne rodziny królewskiej

Rodzina królewska przykłada ogromną wagę do tradycji. Co roku w okresie Bożego Narodzenia przygotowują świąteczne kartki, na których widnieją ich zdjęcia. Robią to już od przeszło stu lat, a więc i w tym roku nie może zabraknąć ich fotografii z życzeniami. 

Królowa Elżbieta świąteczne kartki wysyłała, nawet zanim zasiadła na brytyjskim tronie, a do grona tych najpiękniejszych można zaliczyć m.in. tę z 1942 roku. 

Zdjęcia, które pojawiają się na świątecznych kartkach rodziny królewskiej, są efektem dokładnie przemyślanych sesji i każdego roku wzbudzają ogromne zainteresowanie.

Reklama

Świąteczna kartka Kate i Williama

Do sieci właśnie trafiło zdjęcie, które pojawi się na świątecznej kartce Kate i Williama. W tym roku wybrano ujęcie, na którym widać księżną i księcia Walii spacerujących wraz z dziećmi w słoneczny dzień. Cała rodzina postawiła na luźne stylizacje i sportowe obuwie. Zdjęcie wykonano w Norfolk, a jego autorem jest fotograf Matt Porteous. 

Podobnie jak w zeszłym roku na kartce świątecznej pojawi się ujęcie wykonane latem. W 2021 roku Kate i William wybrali rodzinny kadr z Jordanii. 

Tegoroczne kartka świąteczna przypadła do gustu internautom, którzy postanowili podzielić się swoim zdaniem w komentarzach. "Cudowne zdjęcie i cudowna rodzina", "Absolutnie pięknie. Nie będę kłamać, że miałam nadzieję na świąteczną kartkę pełną czerwieni, zieleni i choinek, ale nie przejmuję się tym, co jest na kartce, dopóki widzę wasze uśmiechnięte twarze" - można przeczytać pod postem.

***

Zobacz także: 

Meghan Markle udawała płacz? To nagranie budzi wiele wątpliwości

Książę William złamie regułę milczenia! Sytuacja staje się napięta!

“Sussexowie, kłamstwa i kasety wideo”. Król i media boją się Harry’ego i Meghan?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate | książę Wiliam

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy