Reklama

Sylvester Stallone chwali się córkami. Wyrosły na piękne kobiety

Siostry Kardashian dzięki udziałowi w reality show “Z kamerą u Kardashianów” stały się rozpoznawalne na całym świecie, a ich konta bankowe puchną z dnia na dzień. Czy siostry Stallone powtórzą ten sukces? Tata chwali się swoimi córkami, a zdecydowanie Sylwester Stallone ma powody do dumy.

“The Family Stallone": Nowa rodzina Kardashianów?

W maju w amerykańskiej telewizji zadebiutował nowy program opowiadający o życiu rodziny Sylvestra Stallone, zatytułowany "The Family Stallone", cieszy się on tak dużą popularnością, iż niecały tydzień po premierze ogłoszono, że powstanie drugi sezon. Na ekranie widzowie oglądają gwiazdę kina akcji z żoną, byłą modelką - Jennifer Flavin oraz ich trzy córki: Sophie, Sistine i Scarlet.

Bogata rodzina z trzema pięknymi córkami - trudno nie zauważyć tutaj podobieństwa do innego znanego programu, w którym widzowie śledzą rodzinne perypetie - “Z kamerą u Kardashianów" emitowany jest od 2007 roku, czy “Rodzina Stallone" powtórzy ten sukces?

Reklama

Zobacz również: Sylvester Stallone przyłapany na randce. Niewiarygodne kto mu towarzyszy

Kim są córki Sylvestra Stallone?

Sylwester Stallone lubi chwalić się swoimi córkami i co trzeba przyznać aktorowi, ma ku temu powody. Wszystkie kobiety, podobnie jak ich mama niegdyś, pracują w modelingu, a w 2018 roku wręczono całej trójce tytuł Miss Złotych Globów. Wszystkie kobiety są też bardzo aktywne w social mediach, a liczba ich obserwujących robi wrażenie.

  • Najstarsza Sophie ma obecnie 27 lat i oprócz kariery w modelingu, aktywnie działa w social mediach oraz prowadzi wraz z młodszą siostrą Sistine kanał na YouTubie, na którym poruszają lifestylową tematykę. Sophie pracuje nad własną marką kosmetyków, w czym ma wsparcie swoich rodziców.
  • 25-letnia Sistine chce podążać drogami obydwojga rodziców. Jest nie tylko modelką, ale także próbuje swoich sił w aktorstwie. W 2019 roku zagrała rolę Nicole w horrorze "Podwodna pułapka 2: Labirynt śmierci". Wspólnie z siostrą prowadzi też wspomniany kanał na platformie YouTube.
  • Najmłodsza z sióstr - Scarlet - skończyła w ubiegłym tygodniu 21 lat i dopiero rozpoczyna swoją karierę, jednak już ma na swoim koncie występy w charakterze modelki. Zagrała też epizodyczną rolę baristki Spencer w serialu "Tulska King", gdzie główną rolę gra Sylvester Stallone.

Jak dalej rozwiną się kariery pięknych sióstr? Czy “The Family Stallone", powtórzy sukces Kardashianów? Czas pokaże.

Zobacz również: Najbogatsza piosenkarka. Przy niej Madonna to "uboga sąsiadka"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sylvester Stallone | reality show | Kardashian

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy