Reklama

Reklama

Sylvester Stallone wcieli się w szefa mafii

Aktor występujący w filmie "Niezniszczalni" prawdopodobnie niedługo sfinalizuje kontrakt na rolę w adaptacji powieści Maria Puzo pt. "Omerta".

Aktor występujący w filmie "Niezniszczalni" prawdopodobnie niedługo sfinalizuje kontrakt na rolę w adaptacji powieści Maria Puzo pt. "Omerta" (reż. Antoine Fuqua).

Książka, która została wydana w 2000 roku - rok po śmierci autora - jest ostatnią częścią trylogii mafijnej, którą rozpoczęła książka pt. "Ojciec chrzestny". Jako druga pojawiła się książka "Ostatni Don".

69-letni aktor ma zagrać szefa mafii i tym samym wcielić się w jedną z głównych ról.

Nie wiadomo jeszcze na jakim kanale będzie emitowany serial, ale "The Hollywood Reporter" podaje, że projekt zostanie niedługo sprzedany serwisom streamingującym i telewizji kablowej, a odcinek pilotażowy pojawi się już tego lata.

Stallone był w tym roku faworytem do Oscara za Najlepszą Rolę Drugoplanową. Mimo iż przegrał z Markiem Rylancem, wyznał, że nigdy nie zapomni tych 12 miesięcy po zdobyciu wielu nagród, w tym nagrody Złotych Globów i Critic's Choice za ponowne wcielenie się w Rocky'ego Balboę w filmie "Creed: Narodziny legendy".

Pod zdjęciem na czerwonym dywanie przez rozdaniem Oscarów, które zamieścił na Instagramie, napisał: "Gotowy na Oscary... To był niesamowity rok."

Reklama


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy