Sylwia Bomba zachwyciła na premierze spektaklu. Postawiła na obcisłą kreację

Premiera „Klubu Niepokornych” w Garnizonie Sztuki przyciągnęła tłumy gwiazd polskiego show-biznesu. W teatrze nie zabrakło Sylwii Bomby, która zachwyciła stylizacją. Gwiazda „Gogglebox” postawiła na sukienkę odznaczającą się długim rozcięciem. Czarny outfit okazał się hitem.

Sylwia Bomba zachwyca stylizacjami
Sylwia Bomba zachwyca stylizacjamiPawel Wodzynski/East NewsEast News

Sylwia Bomba i jej popularność

Sylwia Bomba aktywnie działa w mediach społecznościowych, publikując m.in. zabawne rolki oraz urywki codzienności. Na profilu celebrytki nie brakuje również ujęć jej córki. Tosia dość często pojawia się na Instagramie, a internauci nie kryją, że uwielbiają ją oglądać.

W ostatnim czasie za pośrednictwem Instagrama Sylwia Bomba oficjalnie potwierdziła związek z Grzegorzem Collinsem, co spotkało się ze sporym odzewem ze strony fanów. W komentarzach oczywiście nie zabrakło miłych słów.

Sylwia Bomba i Grzegorz Collins postawili na czarne stylizacje
Sylwia Bomba i Grzegorz Collins postawili na czarne stylizacjeWojciech Olkusnik/East NewsEast News

Sylwia Bomba zachwyciła w kreacji z rozcięciem

6 grudnia para pojawiła się w Garnizonie Sztuki na premierze "Klubu Niepokornych". Sylwia Bomba i Grzegorz Collins zapozowali fotoreporterom. Para tego wieczoru postawiła na czerń, a ich stylizacje przyciągały spojrzenia.

Grzegorz Collins postawił na klasyczny zestaw składających się z eleganckiej koszuli oraz spodni w tym samym kolorze. Sylwia Bomba również zdecydowała się na klasykę, którą jednak delikatnie przełamała.

Celebrytka wybrała długą, obcisłą sukienkę odznaczającą się rozcięciem na nodze. To właśnie ono nadało stylizacji odważnego charakteru. Gwiazda "Gogglebox" dobrała do niej długie kozaki na obcasie, które są ponadczasowe i idealnie pasują do tego typu stylizacji.

Sylwia Bomba i Grzegorz Collins pojawili się w Garnizonie Sztuki na premierze "Klubu Niepokornych"
Sylwia Bomba i Grzegorz Collins pojawili się w Garnizonie Sztuki na premierze "Klubu Niepokornych"Wojciech Olkusnik/East NewsEast News

Uzupełnieniem okazał się makijaż w odcieniach brązu, czyli mocno podkreślone spojrzenie i muśnięte błyszczykiem usta. Sylwia Bomba wielu jest dobrze znana z burzy pofalowanych włosów, ale tym razem zdecydowała się na zupełnie inne wydanie. W teatrze pojawiła się w wyprostowanych kosmykach, co również okazało się świetnym wyborem.

***

„Zbliżenia”. Krystian Ochman. Polak czy Amerykanin? Co zawdzięcza słynnym Ochmanom?INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas