Sylwia Butor. Jedna z najpiękniejszych polskich modelek

Sylwia Butor rozpoczęła karierę w 2016 roku i już może pochwalić się pracą dla wielu znanych marek. Modelka ma ponad 60 tysięcy obserwujących w serwisach Instagram i TikTok, a liczba ta rośnie z dnia na dzień. Nie tylko piękno i profesjonalne zdjęcia przyciągają fanów do Sylwii.

Sylwia Butor to jedna z najpiękniejszych polskich modelek
Sylwia Butor to jedna z najpiękniejszych polskich modelekInstagram

Kim jest Sylwia Butor?

Sylwia Butor urodziła się 5 października 1994 roku w Żywcu. Swoją karierę dziewczyna rozpoczęła w 2016 r., gdy dostrzegła ją agencja modelingowa. Dziś Sylwia Butor może pochwalić się imponującym portfolio, a w nim współpracą z takimi firmami jak Dior, Hugo Boss, Massimo Dutti i LEMISS. Piękno Polki dostrzegła też marka Jean Louis David, która postanowiła uczynić z niej twarz swojej globalnej kampanii. W czasie pięciu lat Butor miała okazję pracować między innymi w Mediolanie, Paryżu, Barcelonie, czy Tokio. Modelka ma 178 centymetrów wzrostu i wymiary 82-60-91 centymetrów, nosi też buty w rozmiarze 40.

Sylwia Butor o wierze, pasji i pracy w modelingu

Sylwia Butor to nie tylko modelka, ale także influencerka — jej instagramowy profil śledzi ponad 60 tysięcy osób, podobną liczbą obserwujących Polka może pochwalić się też na TikToku. Popularność modelki wiąże się nie tylko z niebywałą urodą i atrakcyjnymi zdjęciami, ale także jej osobowością. Sylwia szczerze mówi o swojej wierze, zainteresowaniach, relacjach rodzinnych, blaskach i cieniach pracy w modelingu.

Sylwia Butor pracowała dla wielu znanych, światowych marek
Sylwia Butor pracowała dla wielu znanych, światowych marekInstagram

Kobieta nie tylko opowiada w mediach społecznościowych o swoim życiu, ale także rozmawia z osobami, które ją obserwują i reaguje na ich komentarze. Taka interakcja jest czymś, co cenią jej fani. Naturalność, szczerość i inteligencja zjednały modelce rzeszę fanów, która codziennie się powiększa.

Partner Sylwii Butor

Sylwia Butor odnosi sukcesy nie tylko w modelingu, także jej życie uczuciowe wydaje się być niezwykle szczęśliwe. Choć w mediach społecznościowych kobiety, jej ukochany nie pokazuje twarzy, to jednak widać, że Sylwia uwielbia spędzać z nim czas.

Zobacz również:

Ada Fijał: moda to dowolność, licentia poetica i coś, co ma służyć zabawieNewseria Lifestyle
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas