Reklama

Reklama

Sylwia Peretti szykuje się do ślubu! To już pewne

Sylwia Peretti to kolejna z "królowych życia", która uwielbia dzielić się swoim życiem prywatnym z fanami. Nic więc dziwnego, że gwiazda obwieściła internautom radosną nowinę dotyczącą... ślubu!

Sylwia Peretti w programie "Królowe życia" dała się poznać widzom jako pewna siebie miłośniczka motoryzacji. 

W show pokazała swoje barwne życie u boku ukochanego. Para bardzo przypadła do gustu odbiorcom i Sylwia szybko zyskała fanów. 

Gwiazda lubi dzielić się swoimi prywatnymi sprawami nie tylko w programie, ale także w swoich mediach społecznościowych. 

To właśnie tam ostatnio wyjawiła, że odlicza dni do ślubu ze swoim ukochanym! 

"Najfajniejsze uczucie, że w końcu możemy naprawdę planować ten dzień! Byliśmy już zrezygnowani, był czas, że już odpuściłam i wtedy właśnie Łukasz wziął sprawy w swoje ręce, zaangażował się i znalazł się termin! (...) Pogoda czy pierwszy taniec nie mają już dla nas takiego znaczenia. Chcemy, by był to ślub naszych marzeń. (...) Póki co odliczamy i już nie możemy się doczekać" - powiedziała podekscytowana Sylwia.

Z pewnością, kiedy przyjdzie odpowiedni moment, celebrytka pochwali się szczegółami uroczystości, a fanki z niecierpliwością wyczekują ślubnej kreacji!

Reklama


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sylwia Peretti

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje