Reklama

Reklama

Szczęście na chwilę

Myślisz, że gwiazdy mają udane życie, bo spotykają się z młodymi przystojniakami? Chłopcy-zabawki to często same kłopoty...

Myślisz, że gwiazdy mają udane życie, bo spotykają się z młodymi przystojniakami? Chłopcy-zabawki to często same kłopoty...


Młody mąż wykorzystał Ivanę, by zyskać sławę

"Co on w niej widzi?" - takie pytanie wielokrotnie zadawali dziennikarze patrząc na zdjęcia Ivany Trump (63) i Rossano Rubicondiego (40) rozkosznie przytulających się na plaży czy baraszkujących na basenie. Była żona słynnego miliardera Donalda Trumpa spotykała się z seksownym włoskim modelem sześć lat po czym wzięła z nim ślub (swój czwarty).

Po zaledwie roku wystąpiła o rozwód, tłumacząc, że prawie się nie widywali. Rossano spędzał ponoć czas głównie we Włoszech, a ona jeździła po całym świecie, pilnując interesów (m.in. budowy hoteli). Jednak prawda jest chyba trochę inna... Rossano związał się z Ivaną, bo chciał być sławny!

Reklama

I dopiął swego. Dzięki związkowi z celebrytką trafił do reality show "L'isola dei Famosi" ("Wyspa gwiazd"), zyskując w ten sposob ogromną popularność w swoim kraju. A z popularnością przyszły "skoki w bok", czego Ivana nie mogła już znieść...

Madonna została upokorzona przez rodzinę kochanka

"Boję się, że ta diablica mi go zabrała. Nie rozumiem, jak mój syn może sypiać z kobietą w wieku swojej babci! To straszny grzech!" - lamentowała matka Jesusa Luza, modela, który w wieku 22 lat związał się z 50-letnią wówczas Madonną.

Kobieta przekonywała też, że królowa popu... siłą przetrzymuje jej syna w Nowym Jorku. Na szczęście dla matki Jesusa związek z artystką przetrwał zaledwie rok. I to Jesus rzucił Madonnę!

Sharon usłyszała, że jest stara

Sharon Stone (54) chętnie spotyka się ze znacznie młodszymi mężczyznami. Jeden z serwisów internetowych pokusił się nawet o... wykres wieku jej kochanków. Wynikało z niego, że są coraz młodsi i za kilka lat aktorka będzie musiała zainteresować się chłopcami w wieku szkolnym!

W 2008 roku Sharon spędziła sześć miesięcy w towarzystwie niejakiego Chase'a Dreyfousa, który jest od niej młodszy o 26 lat. Zasłynął on powiedzeniem, że aktorka jest... "całkiem w porządku jak na swoje lata".

Jennifer dowiedziała się, że jest kiepska w łóżku

"Jestem dobrym facetem, mam dobre serce"; "Byłem w rozsypce" - to słowa nowej piosenki Johna Mayera (34). "Shadow Days" opowiada podobno o rozstaniu z Jennifer Aniston (43). Miało ono miejsce już trzy lata temu, ale muzyk najwyraźniej wciąż je przeżywa.

To dość zaskakujące, zwłaszcza że, jak opowiadał w wywiadach, to on rzucił Jennifer: "Nie chciałem marnować jej czasu. (...) Nasz seks szybko stał się automatyczny. Ludzie albo się pociągają, albo nie. Między nami chemia wygasła niedługo po pierwszym stosunku".

Który "dobry facet" mówi takie rzeczy o swojej byłej?

Kochanek zdradził Jennifer w jej urodziny

Jennifer Lopez (43) mówi, że marzy o założeniu rodziny z młodszym o 18 lat Casperem Smartem. Ale to tylko robienie dobrej miny do złej gry! Kochanek sprawił jej bowiem "piękny" prezent na urodziny: fotografowie przyłapali go w znanym miejscu schadzek gejów. Ponoć widywano go tam już wcześniej.

Teraz Casper twierdzi, że... zabłądził, a Jennifer obsesyjnie go kontroluje. Powiedziała mu też podobno, że jedyne, co ma robić, to dobrze wyglądać i sprawdzać się w łóżku. Ale Casper chyba przeboleje te niedogodności.

Dzięki romansowi z artystką zyskał sławę i pławi się w luksusach. Za to Jennifer ma problem. Po skandalu z klubem gejowskim jej były mąż Marc Anthony zapowiedział, że jeśli piosenkarka nie rzuci młodszego kochanka, odbierze jej dzieci!

SHOW 20/2012

Show
Dowiedz się więcej na temat: miliarderzy | Madonna | Sharon Stone | John Mayer | Jennifer Lopez | skandalistka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy