Reklama

Tak Magda Gessler wygląda bez Makijażu! Fani są zachwyceni

Magda Gessler, jedna z najbardziej charyzmatycznych gwiazd w polskim show-biznesie, postanowiła pokazać fanom, jak wygląda bez makijażu. Restauratorka opublikowała w sieci film, w którym poinformowała, że już wkrótce rozpoczyna nagrania do kolejnego sezonu „Kuchennych rewolucji” i w związku z tym musi wrócić do Polski. „Czekamy jak zawsze” – komentowali nagranie fani gwiazdy.

Magda Gessler jest niezwykle barwną i kolorową postacią. Restauratorka znana z takich programów kulinarnych jak "Kuchenne rewolucje" czy "Master Chef" jest niezwykle otwartą osobą. W rozmowach z mediami podkreśla, że kocha eksperymentować i nie boi się nowych wyzwań. Chociaż ponad wszystko ceni dobrą kuchnię, niedawno wyznała, że dba o figurę i uważa na dietę. "Postawiłam na warzywa, ryż, dobre ryby i takie menu mi służy. Czuję się lżejsza, mam więcej energii tak potrzebnej w moim zawodzie, a efektem ubocznym jest kilkanaście kilogramów mniej" - zaznaczyła w rozmowie z "Party" Gessler.

Reklama

Przeczytaj więcej:  Magda Gessler przeszła na dietę. Są już pierwsze efekty

Magda Gessler w naturalnym wydaniu. Tak wygląda bez makijażu

Magda Gessler swój temperament zazwyczaj podkreśla wyrazistymi strojami. Restauratorka kocha nietypowe nakrycia głowy oraz różnobarwne stylizacje. Dużą wagę przywiązuje także do fryzury i makijażu. Loki Magdy Gessler niezależnie od okazji są starannie ułożone, z kolei make-up gwiazdy dopasowany kolorystycznie do kreacji, w której występuje.

Fani Magda Gessler zazwyczaj mogą oglądać ją w pełnym makijażu. Jak się jednak okazuje, restauratorka nie ma problemu z tym, aby pokazać się sauté. Udostępniła na Instagramie film, w którym zapowiada swój powrót do Polski (obecnie Gessler przebywa w Kanadzie). "Zdrowa na lotnisko... jutro KR Białystok, besos" - oznajmiła we wpisie gwiazda.

Pod postem od razu pojawiło się wiele komentarzy. Internauci nie szczędzili pochwał i komplementów. Obserwatorzy Magdy Gessler chwalą ją za dystans i zaznaczają, że bez makijażu wygląda bardzo korzystnie. 

"Naturalnie wygląda Pani ślicznie" - orzekła jedna z fanek. Wiele osób przyznało, że nie może doczekać się nowych odcinków "Kuchennych Rewolucji" i czeka na nie ze zniecierpliwieniem.

***

Zobacz również: 

Amerykańskie media ostro o Harrym i Meghan: Dwójka leni i bezmózgów

Anna Lewandowska podzieliła się zaskakującym wyznaniem. Wkrótce rodzina się powiększy?

Adele jest zaręczona? Fani mają dowód

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy bez makijażu | polskie gwiazdy bez makijażu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama