​Adele jest zaręczona? Fani mają dowód

Adele była zdecydowanie królową tegorocznej gali Brit Award, gdzie zdobyła aż trzy nagrody - m.in. za brytyjski album roku. Wyróżnienie to artystka postanowiła zadedykować swojemu synowi i byłemu mężowi. Przy okazji gwiazda sprowokowała też plotki o tym, że zaręczyła się z nowym partnerem. Na palcu miała bowiem pierścionek z ogromnym brylantem!

Adele znów jest szczęśliwa, a fani podejrzewają, że się zaręczyła!
Adele znów jest szczęśliwa, a fani podejrzewają, że się zaręczyła!NIKLAS HALLE'NEast News

Adele, autorka hitów "Hello" i "Rolling in the Deep", była wielką triumfatorką tegorocznego rozdania Brit Awards, najważniejszych nagród muzycznych na Wyspach Brytyjskich. Nominowana w czterech kategoriach Adele zdobyła finalnie trzy statuetki - za album roku, piosenkę roku oraz dla artystki roku. Tym samym stała się najczęściej nagradzaną artystką w historii Brit Awards - w sumie ma na koncie już 12 statuetek!

"Chciałabym zadedykować tę nagrodę mojemu synowi. I jego tacie Simonowi. Ta płyta jest zapisem naszej wspólnej podróży. Jestem z siebie dumna, że udało mi się nagrać album opowiadający o czymś tak osobistym i ważnym dla mnie. Niewielu artystów decyduje się na coś takiego. Chcę podziękować przede wszystkim mojemu synkowi, który przez ostatnie lata był dla mnie tak kochany i cierpliwy" - powiedziała ze sceny, z trudem tłumiąc łzy.

Adele zachwyciła podczas Brit Awards 2022 spektakularną kreacją
Adele zachwyciła podczas Brit Awards 2022 spektakularną kreacją InvisionEast News

Adele się zaręczyła? Fani mają dowody!

Autorka przeboju "Easy On Me" sprowokowała przy okazji dyskusję na temat swojego życia miłosnego. Fani Adele natychmiast bowiem zwrócili uwagę na jeden dość istotny szczegół. Gwiazda pozowała na czerwonym dywanie, mając na serdecznym palcu pierścionek z pokaźnych rozmiarów brylantem. Mimo że jest on być może jedynie elementem wytwornej stylizacji artystki - tego wieczoru miała ona na sobie również idealnie pasujące do owego pierścionka brylantowe kolczyki - internauci wysnuli teorię, iż Adele jest najprawdopodobniej zaręczona ze swoim obecnym partnerem, agentem sportowym Richem Paulem. Oznaczałoby to koniec plotek na temat rzekomego kryzysu w ich związku, o którym niedawno donosiły amerykańskie tabloidy.

Adele pozowała podczas gali z diamentowym pierścionkiem
Adele pozowała podczas gali z diamentowym pierścionkiem Doug PetersEast News

Portal "Daily News" dotarł ponoć do osoby z bliskiego otoczenia artystki, która utrzymywała, iż problemy sercowe Adele były głównym powodem odwołania jej szumnie zapowiadanej rezydentury w Los Angeles. 

"Cały czas płakała. Nie była w stanie dokończyć ani jednej próby, bo ciągle rozmawiała z Richem głośno krzycząc i szlochając" - twierdziło źródło serwisu. Sama Adele kilka dni temu postanowiła uciąć spekulacje na ten temat zapowiadając swój występ na gali Brit Awards. "Jestem niesamowicie podekscytowana perspektywą zaśpiewania na ceremonii rozdania Brit Awards. Nie mogę się doczekać. Och i Rich przesyła wam swoją miłość" - powiedziała wówczas gwiazda.

***

"Burek sam nie poprosi o pomoc": Apel Renaty PrzemykINTERIA.PL
PAP life
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas