Reklama

Reklama

Tak wygląda 23-letnia kochanka Gerarda Pique. Podobna do Shakiry?

Tożsamość 23-letniej kochanki Gerarda Pique jest już znana. Jej zdjęcia obiegły internet, a na Instagramie niektóre wywołały oburzenie. Kobieta fotografuje się w samej bieliźnie i wrzuca roznegliżowane zdjęcia do sieci.

Gerard Pique i Shakira przez 11 lat tworzyli zgodną, uwielbianą przez fanów parę. Kiedy media usłyszały o tym, że się rozstali, nikt nie mógł w to uwierzyć. Po wielkiej miłości piosenkarki i piłkarza nie ma już śladu, co więcej nie pozostała nawet nić sympatii między tą dwójką. Rodzice 9-letniego Milana i 7-letniego Sashy toczą "wojnę" i nie zanosi się na to, żeby w najbliższym czasie poszło między nimi do porozumienia.

Hiszpańskie media podały, że powodem rozstania Shakiry i Pique były liczne zdrady, których dopuszczał się piłkarz. Matce jego dzieci ponoć ciężko było sobie poradzić z tą świadomością, miewała ataki paniki, widywano ją zalaną łzami. 

Reklama

Gwiazda FC Barcelony spotyka się teraz z 23-letnią kochanką - zdaniem niektórych łudząco podobną do jego byłej. Wszystko wskazuje na to, że piłkarz traktuje nowy związek bardzo poważnie. Z Shakirą ustalił, że przez rok nie będzie pokazywał się publicznie z nową sympatią, a mimo to coraz częściej jest widywany z nową sympatią. 

Pique chciał chronić tożsamość tajemniczej studentki z Barcelony, dlatego jej zdjęcia przez na długi czas zniknęły z mediów społecznościowych. Tymczasem Clara Chia Marti - bo tak brzmi imię kobiety, dla której Pique stracił głowę, nie zamierza się już dłużej ukrywać przed światem. 

Debiut tej dwójki jako pary miał miejsce na festiwalu Summerfest Cerdanya w Katalonii. Fani Shakiry już snują podejrzenia, że kochanka piłkarza chce swoim zachowaniem uprzykrzyć życie Kolumbijki. A mają na to kilka dowodów.

Najpierw w sieci pojawił się filmik, na którym widać, jak Clara tańczy w skąpie bieliźnie przed lustrem do jednego z hitów Shakiry - to jednak był podstęp - ktoś stworzył fałszywe konto, ukradł nagranie z profilu Clary, podszył się pod nią i podłożył podkład muzyczny.  

Jak się później okazało, za wywołanie burzy odpowiadało fałszywe konto: ktoś ukradł filmik z profilu Clary, podszył się pod nią i podłożył piosenkę Shakiry dla lepszego "efektu". Zanim jednak prawda wyszła na jaw, w sieci momentalnie pojawiła się fala krytycznych komentarzy pod adresem kochanki Pique. Internauci nie pozostawili na dziewczynie suchej nitki. 

Clara publikuje też w sieci roznegliżowane zdjęcia w samej bieliźnie, które zbudzają oburzenie internautów. Ich zdaniem są po prostu niesmaczne. Fala krytyki płynie na nią z każdej strony - fani Shakiry winią ją za zniszczenie wieloletniego związku Kolumbijki i piłkarza, zarzucają uprzykrzanie życia piosenkarce oraz krytycznie komentują jej niesmaczne zdjęcia w sieci. Obecna partnerka Pique jak widać nie prędko zyska sympatię internautów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Gerard Pique | Shakira

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama