Reklama

Reklama

Tak wyglądają dziś córki Katarzyny Figury. Dzieci aktorki są już dorosłe

Katarzyna Figura jest jedną z najpopularniejszych aktorek w naszym kraju. Prywatnie jest mamą dwóch córek – Koko i Kaszmir. Mimo iż gwiazda mocno chroni swoją prywatność, niekiedy zdarza jej się pokazać swoje pociechy na Instagramie. Córki Katarzyny Figury są dziś dorosłe. Urodę niezaprzeczalnie odziedziczyły po mamie.

Katarzyna Figura uważana jest nie tylko za najpopularniejszą, ale także najpiękniejszą aktorkę w Polsce. Wiele osób, przez blond włosy, długie nogi i kobiece kształty, nazywa ją "polską Marylin Monroe".

Swoją karierę Katarzyna Figura rozpoczęła od epizodów w filmach Krzysztofa Kieślowskiego i Wojciecha Jerzego Hasa. Słynie z ról w takich hitach, jak "Pociąg do Hollywood" czy "Kiler". Prywatnie jest mamą trójki dzieci. Mimo iż aktorka chroni swoją prywatność, niekiedy zdarza jej się opublikować na Instagramie zdjęcia ze swoimi pociechami.

Dzieci Katarzyny Figury: Aleksander, Koko i Kaszmir

W 1987 roku na świat przyszedł syn gwiazdy, Aleksander, owoc pierwszego małżeństwa aktorki z Janem Chmielewskim. W 2000 roku Katarzyna Figura wyszła za mąż po raz drugi. Z biznesmenem Kaiem Schoenhalsem doczekała się dwóch córek — Koko, która urodziła się w 2002 roku oraz Kaszmir, która przyszła na świat w 2005 roku.

Reklama

Dzięki mediom społecznościowym możemy zobaczyć, jak dziś wyglądają córki Katarzyny Figury.

Córki Katarzyny Figury: urodę odziedziczyły po mamie

20-letnia Koko i 17-letnia Kaszmir są bardzo podobne do swojej mamy. Córki Katarzyny Figury prowadzą profile w mediach społecznościowych, na których przedstawiają swoją codzienność.

Koko przyciąga wzrok długimi, ciemnymi i kręconymi włosami. Katarzyna Figura nie ukrywa, że wraz z córką korzystają z usług tej samej fryzjerki. Jakiś czas temu aktorka zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała nową fryzurę. Obok sławnej mamy na fotografii było widać Koko. Internauci nie szczędzili komplementów.

 "Nie od dzisiaj wiadomo, że uwielbiam eksperymentować ze swoją fryzurą (ale tylko pod okiem profesjonalistów!). I dziś nie było inaczej, co więcej, nie byłam sama, bo towarzyszyła mi Koko. Efekt — jesteśmy w pełni zadowolone ze swoich metamorfoz" - podpisała zdjęcie gwiazda.

"Kaszmir świetnie się uczy. Lubi czytać", zdradził znajomy jej mamy w rozmowie z "Rewią". To szczupła, długowłosa dziewczyna o przejmującym spojrzeniu.

***

Zobacz również:
Nietypowe imiona dzieci polskich gwiazd
Córki Nicole Kidman nie ucieszyły się z jej nominacji do Oscara
Córki Andrzeja Grabowskiego to piękne kobiety. Czym się zajmują?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Figura | córki | dzieci gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy