Reklama

Reklama

Tina Louise kusi fanów w seksownej bieliźnie. Ale fotki!

Tina Louise, wytatuowana modelka i unfluencerka nie daje swoim fanom chwili oddechu. Kilka dni temu kusiła ich fotkami w "małej czarnej", a teraz poszła na całość i podzieliła się zdjęciami w bieliźnie i seksownym bikini.

Tina Louise to modelka i influencerka, której popularność przyniósł związek z gwiazdą "Beverly Hills 90210", aktorem Brianem Austinem Greenem. Dziś Tina znana jest głównie ze swojej działalności na Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 2,6 miliona fanów, z którymi regularnie dzieli się odważnymi fotkami i filmikami, zarówno z zawodowego jak i prywatnego życia. 

Tina Louise jest fanką tatuaży, dalekich podróży i ciężkich treningów na siłowni. To dzięki nim może się pochwalić idealną sylwetką i, chociaż skończyła już 41 lat, to wygląda niesamowicie i chętnie eksponuje swoje kształty w kusej bieliźnie i seksownych strojach bikini

Fani regularnie zasypują Tinę komplementami, zachwycając się jej kształtami. Najnowsze fotki modelki dosłownie rozgrzały ich do czerwoności. 

Zobacz również: Małgorzata Socha zarabia krocie. Nie uwierzycie na czym! 

Reklama

Tina Louise pozuje w bieliźnie i kusym bikini. Odsłoniła prawie wszystko!

Tina Louise wrzuciła właśnie na Instagrama fotki, które zachwyciły jej wielbicieli. Na pierwszej pozuje w czerwonym, skąpym stroju bikini, na drugiej kusi fanów w białym, koronkowym zestawie. 

- "Królowa", "Nieziemska", "Piękna",  Absolutnie niesamowita" - piszą fani. 

A jak wam podobają się nowe zdjęcia modelki?

Zobacz również:

Britney Spears pokazała na Instagramie zdjęcia swoich synów! Tak dziś wyglądają! 
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tina Louise | Monika Pietrasińska | tatuaże

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy