Reklama

Reklama

To dla niej Maciej Rybus został w Rosji. Kim jest Lana Rybus?

To właśnie dla niej Maciej Rybus zdecydował się zostać w Rosji. Piłkarz poślubił Lanę Baimatovą w 2018 roku, a teraz uwaga mediów i opinii publicznej zwróciła się w jej stronę szczególnie mocno. Kim jest Lana Rybus i jakie są kulisy jej związku z polskim piłkarzem?

Maciej Rybus gra w Rosji od 2012 roku. Grał między innymi w Achmat Grozny, skąd później trafił do Lokomotivu Moskwa. Niedawno piłkarz podpisał dwuletni kontrakt z lokalnym rywalem tej drużyny - klubem Spartak Moskwa. To wywołało ogromne kontrowersje.

To dla niej Maciej Rybus został w Rosji

Większość specjalistów przewidywało, iż w obliczu wojny w Ukrainie polski piłkarz zrezygnuje z gry w lidze rosyjskiej. Tak się jednak nie stało. Maciej Rybus tłumaczył swoją decyzję pochodzeniem żony oraz sytuacją rodzinną.

Co więcej, to właśnie żona Macieja Rybusa miała być przeciwnikiem wyjazdu do Polski. Nieco na ten temat zdradził selekcjoner Czesław Michniewicz. Przy okazji wizyty w "Hejt Parku" w Kanale Sportowym opowiedział jak wyglądała jego rozmowa z piłkarzem.

Reklama

Dodał, iż większość piłkarzy reprezentacji Polski zna żonę Macieja Rybusa, przez co patrzy na jego położenie z innej perspektywy. Jak wynika jednak ze słów selekcjonera, to właśnie Lana Rybus postawiła sprawę jasno, nie chcąc nawet słyszeć o wyjeździe do Polski.

Zobacz również: Katarzyna Zdanowicz - prywatnie i zawodowo. Co wiemy o dziennikarce Polsatu?

Kim jest Lana Rybus?

Kim jest wybranka polskiego piłkarza? Lana Rybus, wcześniej Baimatova, urodziła się w 1996 roku w Osetii. Para poznała się w 2017 roku w moskiewskiej restauracji, w której kobieta pracowała jako menadżerka.

Zobacz również: Demi Rose w hicie tego lata! Co za strój!

Lana Rybus była przeciwko przeprowadzce do Polski

Na początku 2018 roku piłkarz oświadczył się swojej dziewczynie, a już w marcu para stanęła na ślubnym kobiercu. Sakramentalne "tak" mówili sobie jednak dwukrotnie - najpierw w Osetii Północnej, a rok później w Łowiczu, gdzie uroczystość zorganizowano dla rodziny Macieja Rybusa, której nie udało się zorganizować wiz na pierwszy ślub.

Wkrótce małżeństwo powitało na świecie swoje pierwsze dziecko - syna Roberta. W styczniu 2021 roku na świat przyszła kolejna pociecha pary - syn Adrian.

Kobieta prowadzi kontro na Instagramie, które obserwuje ponad 190 tys. internautów.

Zobacz również: Hebrajskie imiona w Polsce. Poznaj znaczenie najpopularniejszych

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Rybus | Lana Rybus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy