Reklama

To oni byli razem?!

Nawet nie podejrzewacie, kogo swego czasu ugodziła strzała Amora. SHOW przedstawia najbardziej zaskakujące i... zapomniane związki gwiazd. Swoją drogą, jakiż mały ten świat show- biznesu.

skandalistka Cher szalała za nieśmiałym Tomem


Kto by pomyślał, że tych dwoje miało się kiedyś ku sobie? A jednak! Dwadzieścia lat temu Toma Cruise'a i 16 lat starszą Cher połączył gorący romans. Ona była już wtedy wielką gwiazdą, a Tom dopiero stawiał pierwsze kroki w show-biznesie. "Nie uwierzycie, ale on był wtedy bardzo skryty i nieśmiały. Do tego kompletnie spłukany! A ja szalałam za nim jak wariatka" - zwierzała się ostatnio piosenkarka. I dodała że kibicowała też ukochanemu w... walce z nadwagą. "Tak, był pulchny i słodki" - śmieje się Cher. Tom nie skomentował tych rewelacji.

Robert zrobiłby wszystko dla Edyty


Związek z gwiazdą nie zawsze jest usłany różami. Przekonał się o tym Robert Kozyra, który w 1997 roku zakochał się w Edycie Górniak. Piękna artystka już wtedy słynęła z dość trudnego charakteru. Jeśli wierzyć plotkom, piosenkarka zwykła urządzać ukochanemu sceny zazdrości i miewała napady histerii. Dopiero po roku Robert zdał sobie sprawę, że ich związek prowadzi donikąd. Dziś są przyjaciółmi.

Daniel myślał, że Maryla to ta jedyna


Ich miłosnymi perypetiami żyła cała Polska! Wielki aktor i wspaniała piosenkarka poznali się w Lublinie, gdzie Maryla Rodowicz dawała krótki recital. "Zobaczyłem ją na scenie i oniemiałem. Zauważyłem też, że jest bardzo smutna. Okazało się, że rozpadał się wtedy jej związek, mój zresztą też" - wspomina po latach Daniel Olbrychski. Wkrótce połączył ich namiętny romans.
Zakochany aktor planował spędzić z Rodowicz resztę życia. Po niespełna czterech latach królowa polskiej piosenki niespodziewanie rozmyśliła się i rzuciła aktora. "Cóż, życie! Mimo to mam z tego okresu mnóstwo bardzo ciepłych wspomnień" - podsumowuje Daniel. Elegancko i z klasą - jak na prawdziwego dżentelmena przystało.

Brad był beznadziejnie zakochany w Christinie


Dziś o randce z Bradem Pittem marzą kobiety na całym świecie. Ale nie zawsze tak było. Swego czasu przystojniak podkochiwał się w Christinie Applegate, gwieździe serialu "Świat według Bundych".
Po wielu błaganiach aktorka zgodziła się pójść z nim na randkę i zaprosiła Pitta na galę rozdania nagród muzycznych MTV. "Wstyd przyznać, ale puściłam go wtedy kantem" - wspomina dziś Christina. Dodaje, że zostawiła Brada na parkiecie i wyszła z imprezy z innym. Ciekawe, czy dziś tego żałuje...

Piotr podbił serce pięknej Agnieszki


Agnieszka Wagner to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. Do tego jest zdolna i inteligentna. Nic dziwnego, że swego czasu marzyło o niej wielu mężczyzn w naszym kraju. Ona wybrała kolegę po fachu, Piotra Adamczyka.
Niestety, w związku nie układało się najlepiej. Podobno Piotr był chorobliwie zazdrosny o ukochaną. A ona miała już dość życia w złotej klatce. Rozstali się po trzech latach i zostali przyjaciółmi.

Sean próbował wspólnego życia z Madonną


W 1985 roku Madonna była już wielką gwiazdą. Nie wiadomo, co było sławniejsze: jej przeboje z płyty "Like a Virgin" czy liczne skandale z jej udziałem. Sean Penn czekał jeszcze wtedy na rolę życia. Poznali się na planie teledysku do jej piosenki "Material Girl". W tym samym roku stanęli na ślubnym kobiercu.
Ale zamiast idylli, zaczęło się istne piekło. Para bez przerwy się kłóciła, niejednokrotnie dochodziło nawet do rękoczynów. Podobno kiedyś aktor przywiązał żonę do krzesła i zniknął z domu na całą noc! Po czterech latach piosenkarka wystąpiła o rozwód. Dziś aktor przyznaje, że związek rozpadł się z jego winy: "Bez przerwy piłem i za wszelką cenę chciałem ją kontrolować. Nie doceniałem tego, że mam zjawiskową żonę. Byłem głupkiem".

Justyna Kasprzak

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 29 sierpnia!

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy