Reklama

Tom Cruise wylądował śmigłowcem koło domu pewnej rodziny. Byli w szoku!

Tom Cruise jest w trakcie zdjęć do produkcji kolejnej części „Mission: Impossible”. Nagrania odbywają się w Wielkiej Brytanii. Ze względu na zamknięcie pobliskiego lotniska, helikopter z Cruise’m na pokładzie wylądował na terenie prywatnej posesji. Tom Cruise chciał się odwdzięczyć mieszkańcom hrabstwa Warwickshire, którzy miło go przyjęli. Gwiazdor wyszedł z niecodzienną inicjatywą i zaproponował im lot helikopterem.

Tom Cruise powrócił na plan zdjęciowy

Tom Cruise znów wcieli się w ikoniczną rolę charyzmatycznego agenta Ethana Hunta. Z uwagi na trwającą pandemię koronawirusa produkcja siódmej już części kultowego cyklu została opóźniona. Po kilkumiesięcznej przerwie ekipa filmowa wznowiła zdjęcia.

Tom Cruise pracę nad filmem rozpoczął w widowiskowym stylu. Mieszczące się w Coventry lotnisko zostało tymczasowo zamknięte, więc gwiazdor wraz z zespołem musiał wylądować w przydomowym ogródku jednej z rodzin mieszkających w hrabstwie Warwickshire.

Właścicieli posesji nie mogli uwierzyć, gdy zobaczyli Tom'a Cruise

"Zostaliśmy poproszeni o udostępnienie naszego ogrodu pewnej sławnej osobie, gdyż pobliskie lotnisko zostało zamknięte. Pomyślałam, że byłoby fajnie, gdyby dzieciaki miały okazję zobaczyć, jak helikopter ląduje koło ich domu. Gdy zobaczyliśmy, że to Tom Cruise, byliśmy oszołomieni. Kiedy wysiadł, natychmiast podszedł do dzieci i uciął sobie z nimi pogawędkę, a potem serdecznie nam podziękował i chętnie pozował do zdjęć" - opowiedziała o spotkaniu z hollywoodzkim gwiazdorem w rozmowie z BBC Alison Webb, właścicielka posesji.

Reklama

W ramach podziękowania za gościnę Cruise zaprosił rodzinę na pokład swojego helikoptera, by wspólnie odbyć lot po okolicy. "To było naprawdę niesamowite i nieco surrealistyczne doświadczenie" - dodała Alison Webb.

Fani czekają na nowy aktorski popis Tom'a Cruise

Świat obiegły tymczasem zdjęcia dokumentujące pracę na planie nowego filmu Cruise’a. Kręcone w Stoney Middleton ujęcia ukazują spadający w przepaść rozpędzony pociąg. Co ciekawe, początkowo scena ta miała być nagrywana w Polsce. 

W minionym roku medialną burzę wywołały doniesienia o tym, że na potrzeby produkcji wysadzony zostanie most kolejowy w Pilchowicach na Dolnym Śląsku. Do zniszczenia budowli jednak nie doszło, została wpisana do rejestru zabytków.

***

Przeczytaj również: 


Zasnęła z obrączką na palcu

Na Grenlandii spadł deszcz. To pierwsza taka sytuacja w historii

Zdjęcie Maryli Rodowicz obiegło sieć. "Nawet bym nie poznał"

Zobacz również:

PAP
Dowiedz się więcej na temat: Tom Cruise

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy